Son dakika haberi: Rusya’nın oligark çocuklarından Putin’e tepki! Abramovich’in kızı sonrası…

Rusya’nın Ukrayna’ya atakları sonrasında Rus oligarkların çocukları, Vladimir Putin’e büyük reaksiyon gösterdi. Sporun yanı sıra birçok alanda Rusya’ya uygulanan yaptırımlar oligarkları büyük oranda etkiledi. Rusya’nın Ukrayna’ya ataklarının faturası ağır olunca Vladimir Putin’e olan reaksiyonlar yükseldi.

Abramovic’in kızı reaksiyon göstermişti

Rusya’ya uygulanan yaptırımlar sonrasında bu durumdan en fazla etkilenen isimler ortasında Roman Abramovic geldi. Chelsea’nin milyarder sahibi, Premier Lig devini satışa sunmak zorunda kalmıştı. Roman Abramovic’in Londra’da yaşayan kızı Sofia Abramovic, Vladimir Putin’e sert reaksiyon gösteren isimlerden birisi oldu.

Sofia Abramovic geçtiğimiz günlerde toplumsal medya hesaplarından bir paylaşım yapmıştı. “Rusya, Ukrayna ile savaş istiyor” yazısındaki Rusya kısmını silen Sofia Abramovic, Putin’in yazılı olduğu fotoğrafı yayımlamıştı. Genç bayan, Kremlin’in en büyük propagandası Rusların birçok Putin’le bir arada notunu düştü.

Boris Yeltsin’in torunundan reaksiyon

Daily Star’ın haberine nazaran;  Vladimir Putin’e olan yansılar Rusya’da tesirlerini artırmaya devam etti. Rusya’nın birinci devlet lideri olan Boris Yeltsin’in torunu, Maria Yumasheva da Vladimir Putin’e sert çıktı. 19 yaşındaki genç bayan, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak “Savaşa hayır” notunu düştü.

De Bruyne’nin formasını armağan ettiği çocuk gözyaşlarını tutamıyor

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika haberi: Rusya’nın oligark çocuklarından Putin’e tepki! Abramovich’in kızı sonrası… için yorumda bulun

    Son dakika haberi: Rusya’nın oligark çocuklarından Putin’e tepki! Abramovich’in kızı sonrası… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberi: Rusya’nın oligark çocuklarından Putin’e tepki! Abramovich’in kızı sonrası… için ilk yorumu yapabilirsin.