Son dakika haberleri: Barcelona efsanesinin başı dertte! Eşi aldatıldığı gerekçesiyle boşanma davası açıyor

ABIDAL’E BOŞANMA DAVASI ŞOKU

Barcelona’nın eski futbolcusu Eric Abidal’in başı kaygıya girdi. Hayet Abidal, kendisini PSG’li bayan futbolcu Kheira Hamraoui ile aldattığını söylediği eşi Eric Abidal’e boşanma davası açıyor.

‘SESİNİ DUYURMAK İSTİYOR’

Hayet Abidal’in avukatı Nicholas Sellupica’nın yaptığı açıklamada, “Hayet Abidal, Lekelenen namusunu ve prestijini temizlemenin peşinde. Mağdur olduğu davada bir an evvel sesini duyurmak istiyor” tabirlerini kullandı.

HAMRAOUI SALDIRISINA AİT YENİ GELİŞME

Paris Saint-Germain’in bayan futbol kadrosunda forma giyen Kheira Hamraoui’nin taarruza uğramasının akabinde, olayla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

FRANSIZ BASINI DUYURDU

Fransız basını, Barcelona’nın eski oyuncusu Eric Abidal’in eşinin aldatma nedeniyle davaya müdahil olduğunu aktardı. Medyada yer alan haberlerde, Hamraoui’ye saldıran bireylerin Fransız futbolcuyu, evli erkeklerle birlikte olmakla suçladıkları ve darp ettikleri kaydedildi.

BİRİNCİ OLARAK ABIDAL’İ ARADI

Hamraoui’nin de olayın akabinde birinci olarak Abidal’a telefon ettiği ve başına gelen olayı anlattığı belirtildi.

MAHKEMEYE ÇIKACAK

Abidal ve Hamraoui’nin, Barcelona’dan tanıştıkları tabir edilirken, Abidal’in avukatı, müvekkilinin mahkemeye çıkarak, bildiklerinin hepsini anlatacağını açıkladı.

HÜCUM 4 KASIM’DA DÜZENLENDİ

Paris’te 4 Kasım akşamı PSG’nin bayan futbolcularının bulunduğu otomobile kimliği meçhul bireyler tarafından bir taarruz düzenlenmiş, hücumun gerisindeki ayrıntılar ise şok etmişti.

YALNIZCA HAMRAOUI DARP EDİLDİ

PSG Bayan Futbol Kadrosu, 4 Kasım akşamı Boulogne Ormanı yakınlarındaki bir restaurantta yemek yemiş, dönüş yolunda Diallo’nun kullandığı araca kırmızı ışıkta durduğu sırada iki maskeli adam saldırmıştı.Saldırganlar araçtan yalnızca Hamraoui’yi indirerek demir sopalarla darp etmiş ve olay yerinden uzaklaşmışlardır.

DIALLO SORGULANMIŞTI

Başları karıştıran taarruz sonrası soruşturmasını sürdüren polis Aminata Diallo’yu Paris’teki meskeninde gözaltına almıştı. Diallo’nun grupta oynayabilmek için bu saldırıyı tertiplediği argüman edilmişti.

RUHSAL TAKVİYE GÖRÜYOR

Hücum sonrasında baş kuşkulu olarak söz veren Diallo’nun ise hatasız olduğu anlaşılırken, yıldız futbolcunun olaydan çok etkilendiği ve ruhsal olarak takviye gördüğü belirtildi.

İKİSİ DE BARCELONA’DAYDI

Eric Abidal, 2018-2020 yılları ortasında Barça’nın sportif yöneticiliğini yürütürken, Hamraoui, 2018’den bu yazın başına kadar Katalan grubunda misyon yapıyordu.

EN YÜKSEK ORANLARIN ADRESİ MİSLİ.COM

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son dakika haberleri: Barcelona efsanesinin başı dertte! Eşi aldatıldığı gerekçesiyle boşanma davası açıyor için yorumda bulun

    Son dakika haberleri: Barcelona efsanesinin başı dertte! Eşi aldatıldığı gerekçesiyle boşanma davası açıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika haberleri: Barcelona efsanesinin başı dertte! Eşi aldatıldığı gerekçesiyle boşanma davası açıyor için ilk yorumu yapabilirsin.