Son Dakika: İngiltere’yi karıştıran skandal! Cinsel istismar sonrası…

Spor Arena Dış Haber – Ulusal futbolcu Cenk Tosun’un formasını giydiği Premier Lig grubu Everton’da cinsel istismar skandalı yaşanıyor.

İngiliz basınına yansıyan haberde, evli olduğu belirtilen bir futbolcunun bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğu kuşkusuyla geçtiğimiz hafta tutuklandığı ve Cuma günü de kefaletle hür bırakıldığı belirtildi.

Bahsi geçen futbolcunun hür bırakılmasına karşın polisin soruşturmayı devam ettirdiği ve Everton’ın da bu sebeple futbolcunun mukavelesini askıya aldığı söz edildi.

KONUTUNDA ARAMA YAPILDI

Birkaç gün evvel dedektiflerin, futbolcunun yaklaşık 2 milyon sterlinlik konutunda arama yaptığı kaydedildi. Everton kulübüne yakın bir kaynak yaptığı açıklamada, “Polis çok sayıda eşyaya el koydu. Çok önemli suçlamalarla sorguya alındı. Yaşanan bu olay, ekibin geri kalanını da büyük şoka uğrattı” sözlerini kullandı.

Everton kulübünden bir yetkili ise, “Polis soruşturması nedeniyle bir futbolcumuzun mukavelesini askıya aldığımızı doğrulayabiliriz. Kulüp yetkilileri soruşturmaya takviye vermeye devam edecek ve şu an öbür açıklama yapılmayacak” formunda konuştu.

Futbolcunun menajeri de hususla ilgili yorum yapmaktan kaçındı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika: İngiltere’yi karıştıran skandal! Cinsel istismar sonrası… için yorumda bulun

    Son Dakika: İngiltere’yi karıştıran skandal! Cinsel istismar sonrası… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika: İngiltere’yi karıştıran skandal! Cinsel istismar sonrası… için ilk yorumu yapabilirsin.