Son dakika: Metin Öztürk’ten Domenec Torrent açıklaması!

Galatasaray’da 30 Nisan’da gerçekleştirilecek harikulâde seçimli genel konsey öncesinde lider adaylarından Metin Öztürk, Galatasaray TV’de Seçime Yanlışsız programında konuştu.

Metin Öztürk’ün açıklamaları şöyle:

“Nef Stadı’nın isim hakkı konusunda Erden Timur, ‘daha çok para veren bir sponsor bulursanız, ben çekilmeye hazırım’ dedi. Erden beyefendiyle yarın görüşeceğim. Daha uygununu bulana kadar çaba edeceğiz. Milletlerarası bir stadyum isim sponsorluğu arayışımız devam ediyor.”

“Popülist yaklaşımlar ileride meşakkat yaratıyor. ‘Hiç kasa kolaylığı yapmayacağım’ da çok hakikat bir yaklaşım değil! Evet Bankalar Birliği müsaade vermiyor lakin seçilir seçilmez onlarla konuşacağız.”

“ŞAMPİYONLUK İÇİN NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ”

“Burada değerli olan yatırımı gerçek yapmak. Gomis’ten Falcao’ya olan süreçte 50 milyon Euro’ya yakın bir fiyatı kaybettik. Eski idareleri eleştirmek istemiyorum. Bir de Kerem Aktürkoğlu gerçeği var. Geriye dönüp baktığınızda acayip bir kaynak israfı var.”

“İHTİYAÇ OLAN BÖLGELERE DESTEK YAPACAĞIZ”

“10 tane kiralıktan dönecek oyuncumuz var. Yeni transferler kadar kıymetli. Sayın Domenec Torrent, bir rapor verecek ve hangi oyuncuların satılıp satılmayacağına karar vereceğiz. Bizim en büyük derdimiz, futbolcuları kıymetlendiremiyoruz. Kıymetlendirme yapıp, gereksinim olan bölgelere destek yapacağız.”

“TORRENT’İ GÖNDERMEYE GELMİYORUZ”

“Bütçe bizim ikincil husus. Biz şampiyonluğa giden bir ekip kuracağız. Torrent bizi ikna ederse, elbette yola devam ederiz. Torrent’in bizi ikna etmesi lazım. Tazminat konusunu değerlendireceğiz. Torrent meslekli bir hoca, tartışmaya gerek yok. Bizim için Galatasaray’ın tek gayesi şampiyonluk olmalı. Faruk Süren liderin dediği üzere, üçüncülük bizim için sonunculuktur. Torrent’i göndermeye gelmiyoruz. Hocamızla devam etmezsek, görüştüğümüz 2-3 isim var.”

“LEVENT NAZİFOĞLU, 10 ÜZERİNDEN 11”

“Çim saha, Levent Nazifoğlu’nun işi olacak. Levent Nazifoğlu hakkında bir grup tenkitler geliyor. Levent Nazifoğlu’nun kişiliğini ve bilgisini sorarsanız, 10 üzerinden 11’dir. Tenkit yaparken, o günkü durumlara bakmanız lazım. Ben sonuna kadar yanındayım.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika: Metin Öztürk’ten Domenec Torrent açıklaması! için yorumda bulun

    Son dakika: Metin Öztürk’ten Domenec Torrent açıklaması! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika: Metin Öztürk’ten Domenec Torrent açıklaması! için ilk yorumu yapabilirsin.