Son dakika: Portekiz basını duyurdu! “Jorge Jesus, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü”

Vitor Pereira’nın ardından takımın başına İsmail Kartal’ı getiren ve aldığı başarılı sonuçlarla 2. sıraya kadar yükselen sarı lacivertlilerde teknik direktör konusu netlik kazanmazken Portekiz basınından çarpıcı bir iddia geldi.

Portekiz’de yayın yapan televizyon kanalı CMTV, dünyaca ünlü teknik adamın Fenerbahçe’nin yeni hocası olduğunu açıkladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Jorge Jesus ile görüşmek için Portekiz’e giderken anlaşmaya varıldığı belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde Brezilya’da sürece ilişkin açıklamalarda bulunan Jorge Jesus, transferle ilgili önemli açıklamalar yapmıştı.

SporTV’de “Bem, Amigos!” programına konuşan Jorge Jesus, Nisan ayından bu yana tatilini sürdürdüğü Rio’da Fenerbahçe ile anlaşma konusunda bulunulan noktayı da net şekilde ifade etti. Portekizli teknik adam, ülkesine döndüğünde durumun netlik kazanacağını belirtti.

Fenerbahçe’nin kendisini beklediğini aktaran Jesus, “Portekiz’e döndüğümde hayatımla ilgili ne yapacağım konusunda konuşmaya başlayacağım. Fenerbahçe de Portekiz’e dönmemi bekliyor. Ne olacağını bilmiyorum ama kararlar almaya başlamam gerekecek” ifadelerini kullandı.

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika: Portekiz basını duyurdu! “Jorge Jesus, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü” için yorumda bulun

    Son dakika: Portekiz basını duyurdu! “Jorge Jesus, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika: Portekiz basını duyurdu! “Jorge Jesus, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü” için ilk yorumu yapabilirsin.