Son dakika: Survivor All Star’da birinci eleme! Adaya veda eden isim belirli oldu

2022 Survivor’ın birinci eleme adayı Ünlüler Kadrosundan Birsen ve Sercan oldu. Gönüllüler Ekibinden ise Gizem ve Hikmet eleme potasına girdi.

Eleme potasında olan Sercan “İlk haftadan potada olmak enteresan oldu. 2020’de hoş bir Sercan ortaya koymuştum. Elenmezsem 2. haftadan itibaren farklı bir perforsman ortaya koyacağımı düşünüyorum.” dedi.

ACUN ILICALI KARAR AÇIKLADI

Acun Ilıcalı kurulda yaptığı açıklamada “En hızlının değil, en beceriklinin değil, birçok özelliği bir ortada olan kişi kazanacak. Survivor bir koşu müsabakası değil, bir hayat çabası yarışıdır.

Heyetin seyircimiz olduğu bu yılda da kaideleri zorluyor olmamız lazım. Arkadaşlar sürgün kampı muhakkak bir müddet daha devam edecek. Dokunumazlık hakkı 3 olacak. 4. ismi o haftanın performans birincisi belirleyecek. Ve 4 isim her hafta sürgün kampına gitmek zorunda kalacak. 3 isim adadaki oylamadan, 4. isim ise haftanın performans birincisinin söylediği isim olacak. Kalma müddeti 5 gün olmayacak, 4 gün sürecek.

ELENEN İSİM BELİRLİ OLDU

Survivor All Star’ın yeni kısmında elenen birinci yarışmacı Gizem Kerimoğlu oldu.

Öte yandan Acun Ilıcalı yarışa 4 yedek yarışmacının katılacağını bu isimlerden birinin koronavirüs sebebiyle müsabakaya dahil olamayan Nisa olduğunu açıkladı.

“DAHA AĞIR BİR CEZA…”

Batuhan yeni alınan karar yaptığı yorumda “Sürgün adasının devam etmesi herkesi üzmüştür. Pek korkutucu gözüküyor. Beni oyundan alıkoymak bile kâfi. Bu bana potaya girmekten daha ağır bir ceza. Kalkacağı günü merakla bekliyorum.” dedi.

ÖDÜL OYUNUNDA ENDİŞE DOLU ANLAR!

Gönüllüler kadrosunda Yasin ödül oyununda, oyunu kazanmasının akabinde bir anda kendini yere bıraktı. Endişe dolu anlar sonrası Yasin hekimin çağırılmasını istedi. Acı içinde kıvranan Yasin’e hekim Serhad Ömercikoğlu birinci müdahaleyi yaptı.

GİZEM BU TÜRLÜ İSYAN ETMİŞTİ

Survivor All Star Gönüllüler ekibi yarışmacısı Gizem eleme adayı olmasına ait ‘Bir anda hissiyat geldi de 7 kişi birden beni mi yazdı? Buna inanmıyorum kelamlarına yer verdi.

Hikmet sürgün kampının sakin ve dinlendirici olduğunu söyledi. ‘Benden daha yavaşlar vardı son kaybettiğimiz oyunda. Totalde bakıldığında da benden daha berbatlar vardı” kelamlarını kulllandı.

Gizem sürgün kapına gönderilmesine dair “Doğru eksi değil, onların ki bencilik. Kedilerini ön plana atıyorlar.” tabirlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika: Survivor All Star’da birinci eleme! Adaya veda eden isim belirli oldu için yorumda bulun

    Son dakika: Survivor All Star’da birinci eleme! Adaya veda eden isim belirli oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika: Survivor All Star’da birinci eleme! Adaya veda eden isim belirli oldu için ilk yorumu yapabilirsin.