Son dakika transfer haberi: Ahmed Ildız, Alanyaspor’da

Cengiz Aydoğan Tesisleri’nde gerçekleşen imza merasiminde konuşan kulüp lideri Hasan Çavuşoğlu, yeni dönem için takımlarını güçlendirmeye devam ettiklerini söyledi.

Transferde hareketli günlerin devam ettiğini anlatan Çavuşoğlu, “Bugün ortamıza Ahmed Ildız’ı kattık. Yeni Malatyaspor’da geçen dönem başarılı bir dönem geçirmişti. İnşallah bundan sonra Alanyasporumuz için ter dökecek. Kaliteli bir futbolcu, burada daha fazla bir çıkış yakalayacaktır. Buna inanıyoruz.” dedi.
Çavuşoğlu, yeni dönem için transfer çalışmalarının sürdüğünü de belirterek, “Öncelikle eksik bölgelerimize destek yapmayı planlıyoruz. Uçaklarımız havada dolaşıyor. Taraftarlarımız rahat olsun.” diye konuştu.

Orta saha oyuncusu Ahmed Ildız ise Alanya’da çıkış yakalayacağına inandığını kaydetti.

Alanyaspor ve kendisi için transferin iyi olmasını dileyen 24 yaşındaki Ahmed, “3 yıl buraya kendimizi bağladık. Kanımızın son damlasına kadar uğraş edeceğiz. Her şey hoş olacak. Bu dönem üstlerde oynayacağız. Hoş bir dönem geçmesini diliyorum. Taraftarlarımızla bir ortaya geleceğimiz yeni dönemde statta görüşmek dileğiyle.” halinde konuştu.

Açıklamaların akabinde Ahmed Ildız, kendisini 3 yıllığına turuncu-yeşilli renklere bağlayan mukaveleyi imzaladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika transfer haberi: Ahmed Ildız, Alanyaspor’da için yorumda bulun

    Son dakika transfer haberi: Ahmed Ildız, Alanyaspor’da için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika transfer haberi: Ahmed Ildız, Alanyaspor’da için ilk yorumu yapabilirsin.