Son Dakika Transfer Haberi… Beşiktaş’tan Rachid Ghezzal’a 2.2 milyon euro!

Beşiktaş’ta geçen dönem ortaya koyduğu başarılı futbolla yıldızını yine parlatan Rachid Ghezzal’ın gelecekte hangi grubun formasını giyeceğini belirleyecek kritik görüşmeler başladı.

Cezayirli futbolcunun menajeri Anouir Fazuli dün İstanbul’a gelerek siyah beyazlı yöneticilerle masaya oturdu. Fazuli, oyuncusunun yeni kontrat imzalamak için yıllık 2,5 milyon Euro istediğini bildirdi.

KOCADAĞ: BİZ AÇIK ARTIRMAYA GİRMEYİZ

SiYAH beyazlı kulübün asbaşkanı Emre Kocadağ ise bu sayısı kabul etmelerinin mümkün olmadığını belirterek, “Biz en fazla yılda 2 milyon 200 bin Euro verebiliriz. Bu sayıdan taviz veremeyiz” yanıtını verdi. Kocadağ ayrıyeten Ghezzal’ın Galatasaray ile görüşmesine reaksiyon göstererek, “Biz açık artırmaya girmeyiz. Bizim teklifimiz bu. Kabul ediyorsanız çabucak imzalarız” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika Transfer Haberi… Beşiktaş’tan Rachid Ghezzal’a 2.2 milyon euro! için yorumda bulun

    Son Dakika Transfer Haberi… Beşiktaş’tan Rachid Ghezzal’a 2.2 milyon euro! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika Transfer Haberi… Beşiktaş’tan Rachid Ghezzal’a 2.2 milyon euro! için ilk yorumu yapabilirsin.