Son dakika transfer haberi: Diego Costa’da Beşiktaş’a dev rakip!

Lakin idare, İspanyol futbolcunun kararını beklerken, daima olarak menajerinin ve oyuncunun farklı talepleriyle karşı karşıya kaldıklarından yakınıyor. Sabah’ın haberine nazaran son görüşmede 32 yaşındaki oyuncunun ekstra maddi isteklerde bulunduğu belirtildi.

AİLESİ BENFICA’YI İSTİYOR

Costa, Benfica ile de görüşüyor. Hatta ailesi Portekiz’de yaşamak istediği için bu kulübün teklifine daha sıcak bakıyordu. Fakat Benfica kulüp lideri Filipe Vieira’nın vergi kaçırma ve kara para aklamadan tutuklanmasının akabinde Portekiz takımına transferinde belirsizlik yaşayan İspanyol golcü, Beşiktaş’ı da kaybetmek istemediği için farklı taleplerle vakit kazanmaya çalışıyor.

BEŞİKTAŞ’IN TEKLİFİ 3 MİLYON EURO’YU BULDU

Beşiktaş idaresi ise oyuncuya ve menajerine son olarak ilettiği sayının bonuslarla birlikte 3 milyon Euro’yu bulduğu kaydedilirken net maaş konusunda geri adım atılmayacağı tabir edildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika transfer haberi: Diego Costa’da Beşiktaş’a dev rakip! için yorumda bulun

    Son dakika transfer haberi: Diego Costa’da Beşiktaş’a dev rakip! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika transfer haberi: Diego Costa’da Beşiktaş’a dev rakip! için ilk yorumu yapabilirsin.