Son Dakika Transfer Haberi: Fenerbahçe’de Vitor Pereira kadroyu daraltıyor! 4 ayrılık daha kapıda…

Spor Arena – Süleyman Arat | Fenerbahçe Teknik Yöneticisi Vitor Pereira, takımdaki şişkinliği ortadan kaldırmak için düğmeye bastı. Topuk Yaylası’nda 5 genç isimle yolları ayıran Portekizli teknik adam dün de Sadık Çiftpınar, Mame Thiam, Kemal Ademi ve Oğuz Kağan Güçtekin’i ekibin dışına alarak ikinci adımı attı.

3 TRANSFERLE MEVCUT TAKIMIN SAYISI 33 OLACAK

Dün sabah yapılan idmana ortalarında Enner Valencia, Arda Güler, kaleci Ertuğrul Çetin ve Nabil Dirar’ın da bulunduğu 28 futbolcu katılırken, Euro 2020 müsaadesi bitmeyen Zanka ve İtalya’da kulüp arayan Diego Perotti’yle birlikte bu sayı 30’a ulaşıyor.

Yapılması planlanan 3 yeni transferle birlikte sarı lacivertli gruptaki bu sayının 33’e çıkması bekleniyor.

8+6’YA iNMESi GEREKEN YABANCIDA DA FAZLALIK VAR

Fenerbahçe, TFF’ye en az 4’ü 1997’den sonra doğan, tekrar en az 14’ü Türk Ulusal Takımı’nda oynama uygunluğuna sahip ve 14 yabancı (8+6) 28 oyuncu bildirmek durumunda. Buna nazaran takımında hala 1 yabancı futbolcu fazlalığı bulunan Fenerbahçe’nin 3 de yabancı transfer etmesi durumunda en az 4 yabancı ile daha vedalaşması gerekiyor.

ADEMi VE THiAM’DAN SONRA KiMiNLE VEDALAŞILACAK?

Kemal Ademi ve Mame Thiam’ın takımın dışında yer almasına karşın Fenerbahçe’nin hala takımında 15 yabancı futbolcu bulunuyor. İşte sarı lacivertlilerin yabancıları: Gustavo, Szalai, Caulker, Tisserand, Lemos, Novak, Pelkas, Sosa, Osayi-Samuel, Valencia, Samatta, Zajc, Dirar, Zanka, Perotti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son Dakika Transfer Haberi: Fenerbahçe’de Vitor Pereira kadroyu daraltıyor! 4 ayrılık daha kapıda… için yorumda bulun

    Son Dakika Transfer Haberi: Fenerbahçe’de Vitor Pereira kadroyu daraltıyor! 4 ayrılık daha kapıda… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika Transfer Haberi: Fenerbahçe’de Vitor Pereira kadroyu daraltıyor! 4 ayrılık daha kapıda… için ilk yorumu yapabilirsin.