Son dakika transfer haberi: Gedson Fernandes’ten Galatasaray resti!

Benfica’nın 22 yaşındaki yıldızı Gedson Fernandes, yine Galatasaray forması giymek için sabırsızlanıyor. Toplumsal medya hesabından devamlı olarak Galatasaray’la ilgili paylaşımları beğenen, grup arkadaşlarına ve taraftarlara ileti gönderen genç yetenek, artık kulüplerin muahedesini bekliyor.

MENAJERİYLE GÖRÜŞTÜ: TEKLİF GETİRME

Fanatik’in haberine nazaran Türkiye’den başta Beşiktaş olmak üzere teklifler alan Gedson’un, menajeriyle yaptığı son görüşmede, kendisine öbür teklif getirmemesini istediği öğrenildi. Galatasaray’daki kiralık mukavelesi sona erince Benfica’ya geri dönen Gedson’un, hazırlık maçlarındaki performansı ise Portekiz kulübü tarafından beğenilmedi.

GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Benfica’nın kulüp idaresinde yaşanan kriz sebebiyle transfer rötar yapsa da Galatasaraylı yetkililer, sportif yönetici Rui Costa ile görüşmeleri sürdürüyor. Pazarlıkların sonlanması için çok küçük pürüzler kaldığı, Portekiz kulübündeki idare krizinin çözülmesiyle, Gedson’un da Galatasaray’a imza atacağı söz ediliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika transfer haberi: Gedson Fernandes’ten Galatasaray resti! için yorumda bulun

    Son dakika transfer haberi: Gedson Fernandes’ten Galatasaray resti! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika transfer haberi: Gedson Fernandes’ten Galatasaray resti! için ilk yorumu yapabilirsin.