Son dakika transfer haberi: Kim Min Jae ve Szalai derken büyük sürpriz! Fenerbahçe’ye 10 milyon Euroluk teklif

SZALAI VE KIM MIN JAE DERKEN SÜRPRİZ! 10 MİLYON EUROLUK TEKLİF

Fenerbahçe’de Kim Min Jae ve Attila Szalai’nin akabinde sürpriz isme 10 milyon Euroluk teklif geldi. İşte Sarı Lacivertlilerde yaşanan son dakika gelişmesinin detayları…

AVRUPA’NIN GÖZDELERİ

Fenerbahçe’de savunmada vazife yapan Attila Szalai ve Kim Min Jae’ye Avrupa’nın devleri talip olmştu. Attila Szalai’ye İngiltere’den Chelsea ve West Ham United’ın, İtalya’dan ise Milan ve Napoli’nin talip olduğu argüman edilmişti.

ATTILA SZALAI BEDELİNİ KATLADI

Fenerbahçe, Macar savunmacı geçtiğimiz dönemin devre ortasında takımına katmıştı. Szalai Fenerbahçe ve Macaristan Ulusal Ekibi’nde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekmişti.

KIM MIN JAE’YE NAPOLI TALİP OLDU

Attila Szalai ile birlikte Kim Min Jae de Fenerbahçe’de yıldızını parlatan bir öteki isim oldu. Güney Koreli futbolcuya Napoli’nin talip olduğu tez edilmişti. Attila Szalai ve Kim Min Jae’nin akabinde Fenerbahçe’de sürpriz isme 10 milyon Euroluk teklif geldi.

CRESPO’YA HAMLE ETTİLER

Fenerbahçe’ye Vitor Pereira devrinde transfer olan Miguel Crespo’ya devre ortasında Avrupa’nın iki kıymetli takımının resmi transfer teklifinde bulunduğu ortaya çıktı.

ATLETICO MADRID VE EVERTON TEKLİF YAPTI

Sporx’te yer alan habere nazaran Fenerbahçe’de oynadığı maçlarda başarılı işler yapan ve taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanan Miguel Crespo için İspanya’nın Atletico Madrid ile İngiltere’nin Everton kulüplerinin farklı biçimlerde resmi teklifler yaptı.

ALİ KOÇ TEKLİFLERİ REDDETTİ

Bu dönem Fenerbahçe forması ile 14 maça çıkan ve bu karşılaşmaların 10’unda birinci 11’de misyon alan Miguel Crespo konusunda Fenerbahçe Lideri Ali Koç’un gelen teklifler karşısında rastgele bir görüşme yapmadı ve devre ortasında ayrılık düşünülmediği için bu tekliflere karşılık verilmedi.

ATLETICO MADRID’DEN 10 MİLYON EURO

Atletico Madrid, Fenerbahçe’nin 25 yaşındaki oyuncusu için 1,2 milyon euro kiralama bedeli ve 10 milyon euro satın alma opsiyonu teklif etti. Lakin Fenerbahçe bu teklife karşılık vermediği için İspanyol takımı sonuca ulaşamadı.

CRESPO’DA ISRARCI OLDULAR

Portekizli futbolcun için transferin son günlerine kadar bekleyen İspanyol grubu, Crespo’da ısrarcı olurken; orta transfer periyodunun kapanmasıyla birlikte de bu transfer gerçeklememiş oldu.

EVERTON RESMİ TEKLİF YAPTI

Fenerbahçe’den ayrıldıktan sonra Everton’a imza atmaya çok yakın olan teknik yönetici Vitor Perreira, İngiliz kulübü ile görüşme yaptığı sırada, Crespo’nun ismini verdiği öğrenildi. Everton kulübü scoutları, oyuncuyu izledikten sonra Crespo’nun alınması istikametinde raporunu hazırladı. Everton, Fenerbahçe’ye resmi teklifte bulunurken, yeniden bu teklifin yanıtsız kalmasıyla transfer gerçekleşmedi.

VITOR PEREIRA İSTEMİŞTİ

Fenerbahçe’nin başına geçmeden evvel lider Ali Koç’tan istediği iki isimden biri olan Crespo’yu Everton’a da götürme gayreti içerisine giren Portekizli teknik adam Perreira’nın bu talebi, hem İngiliz grubunun başına geçemediği, hem de Fenerbahçe yanıt vermediği için olumsuz sonuçladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika transfer haberi: Kim Min Jae ve Szalai derken büyük sürpriz! Fenerbahçe’ye 10 milyon Euroluk teklif için yorumda bulun

    Son dakika transfer haberi: Kim Min Jae ve Szalai derken büyük sürpriz! Fenerbahçe’ye 10 milyon Euroluk teklif için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika transfer haberi: Kim Min Jae ve Szalai derken büyük sürpriz! Fenerbahçe’ye 10 milyon Euroluk teklif için ilk yorumu yapabilirsin.