Son dakika transfer haberi: Manchester City’den Cristiano Ronaldo bombası! Guardiola olumlu konuştu

Spor Arena Dış Haber – Juventus ile 1 yıl kontratı kalan ve yüksek maaşı sebebiyle kadrodan ayrılabileceği tarafında haberler çıkan Cristiano Ronaldo’nun ismi son olarak Manchester City için geçti.

Manchester City’nin İspanyol teknik yöneticisi Guardiola, Cristiano Ronaldo ile ilgili birinci sefer konuştu ve transfere göz kırptı.

Guardiola şu tabirleri kullandı: Takımımızda Ronaldo, Messi yahut Neymar üzere makûs günümüzde tek başına maç kazandıracak bir oyuncu yok. Oyuncularıma birçok vakit kadro halinde oynayıp grup halinde kazanmamız gerektiğini söyledim. Dürüst olmak gerekirse her maç gol atan, gol atma serilerine imza atan, saydığım bu oyuncular üzere koşan bir oyuncu olsun isterim. Bu hoşuma sarfiyat.”

RONALDO: CITY’YE GİTMEM ÇOK SIKINTI

Cristiano Ronaldo, evvelki yıllarda yaptığı bir açıklamada Manchester United geçmişi olduğu için Manchester City’ye gitmesinin çok sıkıntı olduğunu söylemişti.

“United yerine City’ye sarfiyat miyim? Bunu yapamam zira kalbimde Manchester United var. City’ye gitmem çok çok çok çok sıkıntı.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Son dakika transfer haberi: Manchester City’den Cristiano Ronaldo bombası! Guardiola olumlu konuştu için yorumda bulun

    Son dakika transfer haberi: Manchester City’den Cristiano Ronaldo bombası! Guardiola olumlu konuştu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika transfer haberi: Manchester City’den Cristiano Ronaldo bombası! Guardiola olumlu konuştu için ilk yorumu yapabilirsin.