Son Dakika transfer haberleri: Fenerbahçe’nin hocası Kokoskov’u Amerikalılar istiyor! Kokoskov’un yerine…

Spor servisi / Süleyman ARAT – The New York Times’ın, NBA takımı Dallas Mavericks’in F.Bahçe Başantrenörü Igor Kokoskov’a talip olduğunu yazması İstanbul’da büyük yankı buldu.

Mavericks Başantrenörü Jason Kidd, daha evvel de NBA deneyimi bulunan Kokoskov’u takımında görmek istediği belirtildi. Dallas Mavericks’in yıldız oyuncusu Luka Doncic’in Slovenya Ulusal Takımı’ndan hocası olan ve bu takımla mağlubiyetsiz şampiyonluk yaşayan Kokoskov’u başantrenör olarak grubunda görmek isteyen Kidd’in idareden her türlü fedakârlığı yapmalarını istediği kaydedildi.

KESiN DEĞiL

Gerçekten bu türlü bir atak için Teksas takımının Fenerbahçe’ye tazminat ödemesi gerekebilir. Transferin gerçekleşmesi durumunda
Mavericks, Kokoskov’un kontratında yer alan 700 bin dolarlık tazminatı gözden çıkarmak zorunda. Lakin F.Bahçe’nin de bu transfere müsaade verip vermeyeceği meçhul.

F.BAHÇE’NiN B PLANI FAZİLET CAN

Kokoskov’un yine NBA’e gitmesi durumunda yerine, Zeljko Obradovic’in sarı lacivertlilerden ayrılırken veliahtı olarak gösterdiği ve halihazırda Fenerbahçe Beko’da başasistan koç olarak vazife alan Fazilet Can’ın vazifeye getirilme ihtimali çok yüksek gözüküyor.

Çabucak gel, 7 farklı oyun seçeneğiyle

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son Dakika transfer haberleri: Fenerbahçe’nin hocası Kokoskov’u Amerikalılar istiyor! Kokoskov’un yerine… için yorumda bulun

    Son Dakika transfer haberleri: Fenerbahçe’nin hocası Kokoskov’u Amerikalılar istiyor! Kokoskov’un yerine… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son Dakika transfer haberleri: Fenerbahçe’nin hocası Kokoskov’u Amerikalılar istiyor! Kokoskov’un yerine… için ilk yorumu yapabilirsin.