Son dakika – Üstün Lig gruplarından Düzce’deki sarsıntının akabinde ileti

İşte kulüplerin yaptığı paylaşımlar:

Galatasaray Kulübü:
Düzce’de meydana gelen zelzelenin, can ve mal kaybına sebep olmamasını diliyor, sarsıntıdan etkilenenlere geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Fenerbahçe Kulübü
Düzce’de meydana gelen ve etraf vilayetlerde de hissedilen zelzele sonrası can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyor; tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Beşiktaş Kulübü
Düzce’de meydana gelen ve etraf vilayetlerde de hissedilen zelzelede can ve mal kaybı yaşanmamış olmasını diliyor, sarsıntıdan etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Trabzonspor Kulübü
Düzce’de meydana gelen ve etraf vilayetlerde de hissedilen sarsıntıdan etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, can ve mal kaybının yaşanmamasını temenni ediyoruz. #Deprem

Medipol Başakşehir Kulübü
Düzce’de meydana gelen sarsıntının, can yahut mal kaybına neden olmamasını temenni ediyor, sarsıntıdan etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Son dakika – Üstün Lig gruplarından Düzce’deki sarsıntının akabinde ileti için yorumda bulun

    Son dakika – Üstün Lig gruplarından Düzce’deki sarsıntının akabinde ileti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Son dakika – Üstün Lig gruplarından Düzce’deki sarsıntının akabinde ileti için ilk yorumu yapabilirsin.