Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor’dan Gökhan Gönül açıklaması

Transfer çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Selim Selimoğlu, “İki orta saha, iki de ileri uç oyuncusuyla ilgileniyoruz” diye konuştu. Yeşil mavili topluluktan takviye isteyen Selimoğlu, “Bu sene çok farklı bir Rizespor olacak. Kısa, orta, uzun vadede yapmamız gereken işlerle ilgili olarak elimizden geleni yapıyoruz. Onları da stada bekliyoruz” sözlerini kullandı.

“FİKSTÜRE NAZARAN SERT BAŞLANCIÇ OLACAK LAKİN SONRASI DENGELİ”

Üstün Lig fikstürünü pahalandıran Selimoğlu, “Başlangıç için bizim açımızdan daha heyecanlı olacağına inanıyorum. Federasyonu da kutlamak lazım, hoş bir uygulama yapmışlar bu sene. Başlangıcı biraz sert olacak lakin istikrarlı gözüküyor; bizim için son haftalar çok hoş. Güzel olur diye düşünüyorum. Kazasız belasız, sakatlık olmadan, herkesin yeterli bir formda dönemi bitirmesini şimdiden umut ediyoruz” halinde konuştu.

“GÖKHAN GÖNÜL’Ü KADRODA GÖRMEK İSTERİZ”

Deneyimli futbolcu Gökhan Gönül ile de görüşmelerin sürdüğünü söyleyen Selimoğlu, “Kulüp prensip kararı olarak imza atmadan muhakkak bir şey açıklamıyoruz. İlgilendiğimiz futbolcular var. Gökhan da bunlardan bir tanesi. Onu grubumuzda natürel ki görmek isteriz. Lakin sonuçta sonuçlanmadan bir şey açıklamamız hakikat değil” sözlerini kullandı.

“TRANSFERDE BİRKAÇ GÜN İÇİNDE HOŞ HABERLER VERECEĞİZ”

Transfer çalışmalarının sürdüğünü söyleyen Selimoğlu, “İki tane orta saha, iki tane de ileri uç oyuncusuyla ilgileniyoruz. Bunlar da kıymetli oyuncular. Liderimiz esasen bunu daha evvel açıklamıştı. Birkaç gün içerisinde hoş haberler paylaşacağız. Onun haricinde bahsettiğiniz isimleri esasen açıkladık, onlarda da birtakım prosedürler var onlarla uğraşıyoruz. Bolasie ile ilgili de liderimiz aslında açıklama yaptı, artık ilgilenmiyoruz. Birtakım farklı sıkıntılar oldu. Şu anda gündemimizde değil” dedi.

“BU SENE FARKLI BİR RİZESPOR OLACAK”

Bu dönem taraftarın da büyük takviyesine muhtaçlıkları olduğunu söyleyen Selimoğlu, “Taraftarlarımızın takviyesi bizim için çok kıymetli. Daha evvel söylediğimiz üzere herkese iş düşüyor. Bu sene çok farklı bir Rizespor olacak. İnşallah kısa, orta, uzun vadede yapmamız gereken işlerle ilgili biz elimizden geleni yapıyoruz. Onları da stada bekliyoruz” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor’dan Gökhan Gönül açıklaması için yorumda bulun

    Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor’dan Gökhan Gönül açıklaması için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Süper Lig ekibi Çaykur Rizespor’dan Gökhan Gönül açıklaması için ilk yorumu yapabilirsin.