Sürpriz hamle! Premier Lig’e çıkıp Uğurcan’a kancayı attılar

Şampiyonluğun en büyük mimarlarından Uğurcan Çakır tekrar Avrupa’nın gündeminde… Ulusal file bekçisi için bilhassa İngiliz kulüpleri yakın takipte.

Dönem boyunca çok kritik kurtarışlara imza atan ve yüzde 83’lük muvaffakiyet oranıyla Harika Lig ’in tepesinde yer alan Uğurcan Çakır’ın son talibinin Fulham olduğu öğrenildi. Championship’i tepede tamamlayan Fulham, gelecek dönem Premier Lig’de uğraş edecek.

Menajerler aracılığıyla Uğurcan için devreye giren Ada grubunun önümüzdeki haftalarda Trabzonspor İdaresi ile temasa geçip, resmi teklif yapması bekleniyor.

‘HEDEFİM İNGİLTERE’ DEMİŞTİ

Daha evvel yaptığı açıklamalarda “Trabzonspor’da şampiyonluk yaşadıktan sonra amacım bir gün Premier Lig’de oynamak” diyen Uğurcan konusunda yaz devri hareketli geçecek. Bordo-Mavililer, resmi tekliflere nazaran yol haritasını çizecek. Altyapıdan yetişen ve yıllardır kaptanlık pazubandını takan Uğurcan Çakır’ın, kulübün menfaatleri doğrultusunda hareket edeceği öğrenildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Sürpriz hamle! Premier Lig’e çıkıp Uğurcan’a kancayı attılar için yorumda bulun

    Sürpriz hamle! Premier Lig’e çıkıp Uğurcan’a kancayı attılar için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Sürpriz hamle! Premier Lig’e çıkıp Uğurcan’a kancayı attılar için ilk yorumu yapabilirsin.