‘Survivor All Star’da yarışmacılar birleşme partisi için yarıştı!

Survivor All Star 2022’de heyecan tüm süratiyle sürüyor. Acun Ilıcalı’nın hızlandırılmış eleme periyoduna geçildiğini ve birleşme partisine kadar altı yarışmacının eleneceğini açıkladığı Survivor’da, yeni bir oyun oynandı. Survivor’da birleşme partisinde yer alacak olan 22 isim ortasına kalmak isteyen yarışmacılar parkurda ter döktü.

Survivor’ın 3 Mart Perşembe ekrana gelen kısmındaki şiddetli birleşme partisi oyunun akabinde üst tipe çıkanlar muhakkak oldu.

CİNS ATLAYANLAR BELİRLİ OLDU
Birleşme partisi için oynanan oyunda performansı yüksek olan beş isim seri başı oldu ve rakiplerini seçme talihini elde etti. Eşleşmenin akabinde oynanan oyunda çeşit atlayan isimler belirli oldu.

Bayanlarda Elif, Seda, Gizem, Ayşe ve Birsen, erkeklerde ise Adem, Atakan, Barış, Batuhan ve Parviz üst tipe çıktı. Cuma günü oynanacak müsabakanın akabinde bir sonraki tipe kalan isimler muhakkak olacak.

ANIL VE OGEDAY OYNAMADI
Erkeklerde Anıl ve Ogeday performanslarının yüksek olmasından ötürü bu oyunda oynamadı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Survivor All Star’da yarışmacılar birleşme partisi için yarıştı! için yorumda bulun

    ‘Survivor All Star’da yarışmacılar birleşme partisi için yarıştı! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Survivor All Star’da yarışmacılar birleşme partisi için yarıştı! için ilk yorumu yapabilirsin.