Survivor Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarını kim, hangi kadro kazandı? 10 Mart Survivor mükafatı

TV8’in sevilen müsabaka programlarından Survivor 2022 All Star’da keyifli dakikalar yaşandı. İki ekibin yarışmacıları ödül için Bil Bakalım ve ardından de Anlat Bakalım oyununda müadele etti. Oyun sonunda kazanan ise lezzetli bir yemek mükafatını alıyor. İşte, Survivor Bil Bakalım kazananı…

SURVİVOR BİL BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler ekibi, dönemin birinci Bil Bakalım oyununda karşı karşıya geldi. Oyunun mükafatı ise zeytin yağ ve zeytin yağ ile yapılan yaprak sarma, biber dolma. Sonrasında kazanan grup Bergen sinemasını izliyor. Oyunun kazananı ünlüler oldu.

ANLAT BAKALIM’I HANGİ KADRO KAZANDI?

Bil Bakalım’ın çabucak akabinde yarışmacılar Anlat Bakalım’da en çok kelimeyi bilmek için rekabet etti. Renkli anlara sahne olan oyunların akabinde oyunların kazananı ünlüler oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarını kim, hangi kadro kazandı? 10 Mart Survivor mükafatı için yorumda bulun

    Survivor Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarını kim, hangi kadro kazandı? 10 Mart Survivor mükafatı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor Bil Bakalım ve Anlat Bakalım oyunlarını kim, hangi kadro kazandı? 10 Mart Survivor mükafatı için ilk yorumu yapabilirsin.