SURVİVOR KİM ELENDİ 9 Şubat? Survivor’da ödül oyununu hangi grup kazandı?

Survivor 2022 yarışında iki grup da üç dokunulmazlık yarışı akabinde gerçekleşen ödül oyunlarını kazanmak için varını ağırı ortaya koydu. Çekişmeli yarışın çabucak sonrasında belirlenen ve sürgün adasına giden 8 isim ortasından bir yarışmacı Survivor’a veda ediyor. İşte, 9 Şubat Survivor’dan elenen isim…

9 ŞUBAT SURVİVOR’DA ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ünlüler ve gönüllüler, uzun süren açlıklarını gidermek için parkura çıktı. Yarışmacılar bisküvi ve sandviç için karşı karşıya geldi. Bayanlar gayretini ünlüler kazandı ve tadım talihini elde etti. En güzellere kalan oyunun kazananı ünlüler grubu oldu.

SURVİVOR’DA KİM GİTTİ?

Haftanın eleme kurulunda, oyun alanında Ogeday ve Hikmet ile gerginlik yaşayan Yunus Emre 2 mükafattan yararlanamayacak. Yaptırımı kurulda Acun Ilıcalı açıkladı. Fiziki temastan dolayı Hikmet’in de 1 ödülde yararlanamayacağı belirtildi.

Bu haftanın eleme adayları Mert, Birsen, Evrim, Barış, Furkan, Bora, Gizem ve Sercan oldu. Adaya veda eden isim Furkan oldu. Acun Ilıcalı, Furkan’ın Survivor öyküsünün yarım kaldığını ve önümüzdeki süreçte birinci Survivor All Star’a birinci davet edeceği yarışmacı olduğunu söz etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. SURVİVOR KİM ELENDİ 9 Şubat? Survivor’da ödül oyununu hangi grup kazandı? için yorumda bulun

    SURVİVOR KİM ELENDİ 9 Şubat? Survivor’da ödül oyununu hangi grup kazandı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak SURVİVOR KİM ELENDİ 9 Şubat? Survivor’da ödül oyununu hangi grup kazandı? için ilk yorumu yapabilirsin.