Survivor Nagihan: Ettiğim yemini unutmayacağım!

Survivor All Star’da eleme potasında yer alan Gökhan Keser, Nagihan Karadere, Yunus Emre Özden ve Yasin Obuz ortasından müsabakaya veda eden isim Yunus Emre oldu. Kurulda ekip arkadaşlarını amaç alan ünlüler yarışmacısı Nagihan, ada röportajında da reaksiyonunu sürdürdü.

“BENDEN KORKUYORLAR”

37 yaşındaki atlet, “Konseyde o kadar sağlam bir konuşma yaptım ki, ‘Her türlü hepinizle hesaplaşacağım’ dedim. O denli bir yemin ettim ki. Artık inanılmaz derecede benden korkuyorlar. Benden korkup potaya koyacak cüretiniz var ancak benimle çarpışmaya yüreğiniz yok” dedi.

Survivor Nagihan, “Konsey çıkış Bora (Edin) yanıma geldi, ‘Geçmiş olsun’ dedi. ‘Sayenizde fakat hesabımız bitmedi’ karşılığını verdim. Sen benim bir ay boyunca neler yaşadığımı biliyor musun? Yaklaşık 15 oyunu üst üste kaybetmişiz, ruhsal olarak çökmüşüz. Sonlarım gerilmiş, istikrarım altüst olmuş, çocuğumdan farklı kalmışım, bir de sizlerle uğraşmışım. ‘Adanın huzurunu bozamazsın Nagihan’ diyeceksin, yok ya! Yeni gelmişsin, huzurdan mı bahsediyorsun? Buraya gelmişsen huzuru bir kenara atacaksın” formunda konuştu.

“YILIŞIK YILIŞIK GÜLDÜ”

Eski ulusal atlet, “Bora’yı gönderdim, Mert (Öcal) geldi. ‘Bana hız asma’ dedi. Yüz vermiyorum. Hiçbir şey olmamış üzere yılışık yılışık gülmeye başladı. Omurgasızlıkta had safhalar. Biri gidiyor, biri geliyor. Nasıl bir kaygı salmışsam! Ben onlar üzere omurgasız değilim” açıklamasını yaptı.

Nagihan, “Madem bir iş yaptınız; beni potaya koydunuz, karşınıza aldınız. Bunun bedelini ödeyeceksiniz. Kim olursanız olsun hepinizle başka ayrı uğraşacağım. Ettiğim yemini de unutmayacağım” sözlerini kullandı.

“GÖZÜMÜN GÖRDÜĞÜNDEN KORKMAM”

Karadere, “Dişimi gösterdim, neler yapabileceğimi çok güzel biliyorlar. Gözümün gördüğü hiçbir şeyden korkmam. Ben buraya savaşmaya geldim ve alnımın akıyla finale kadar koşmaya geldim” kelamlarıyla savını ortaya koydu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor Nagihan: Ettiğim yemini unutmayacağım! için yorumda bulun

    Survivor Nagihan: Ettiğim yemini unutmayacağım! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor Nagihan: Ettiğim yemini unutmayacağım! için ilk yorumu yapabilirsin.