Survivor ödül oyununu kim kazandı? 15 Şubat Survivor Anlat Bakalım’ı kazanan ekip…

Ünlüler ve gönüllüler kuvvetli parkurda kozlarını paylaşıyor. İki ekip da uzun atlama oyununda uğraş etti. Bayanlar uğraşında kazanan açık orta ünlüler oldu ve tadım avantajını elde etti. Ödül gayreti sonrasında iki kadro da Survivor’ın en eğlenceli yarışlarından Anlat Bakalım’da en çok kelimeyi bilmek için performans sergiledi. İşte, 15 Şubat Survivor Anlat Bakalım ve ödül oyunu kazananı…

15 ŞUBAT SURVİVOR’DA MÜKAFATI HANGİ EKİP KAZANDI?

2022 Survivor All Star müsabakasında haftanın birinci ödül yarışı gerçekleşti. Yarışmacılar lezzetli sandviçler için parkura çıktı. Bayanlar çabasını ünlüler aldı ve tadımı gerçekleştirdi. Kuvvetli gayret sonunda kazanan ünlüler ekibi oldu.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI??

En eğlenceli oyun Anlat Bakalım, iki kadroya da keyifli dakikalar yaşatıyor. Bu hafta ünlüler ve gönüllüler ödül olarak kek için Anlat Bakalım’da yarıştı. Kıyasıya yarışın akabinde mükafatı alan tekrar ünlüler kadrosu oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor ödül oyununu kim kazandı? 15 Şubat Survivor Anlat Bakalım’ı kazanan ekip… için yorumda bulun

    Survivor ödül oyununu kim kazandı? 15 Şubat Survivor Anlat Bakalım’ı kazanan ekip… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor ödül oyununu kim kazandı? 15 Şubat Survivor Anlat Bakalım’ı kazanan ekip… için ilk yorumu yapabilirsin.