Survivor Sercan Yıldırım oyun parkurunu terk etti! Diskalifiye mi oldu?

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlendiği, tv8’de ekranlara gelen ‘Survivor 2022 All Star’da tansiyon dinmiyor. Yeni kısım fragmanında ünlüler grubu bir anda karıştı ve Sercan çok sonlandı.

27 Şubat Pazar akşamı ekrana gelecek yeni kısımda Survivor Sercan yaptığı hareketle olay oldu. Yarışa oyuncu seçimi sırasında Nagihan’ın haline sonlanan Sercan Yıldırım oyun parkurunu terk etti.

Survivor Sercan, gergin halleri dikkat çekerken grup arkadaşlarına resti çekiyor. Yıldırım’ın, “Survivor hayatım bitti” diyerek parkuru terk ettiği görülüyor.

Sercan’ın devamında “Benim kaybedecek hiçbir şeyim yok lakin senin kaybedecek çok şeyin var. Bitti” diyerek reaksiyon göstermesi dikkat çekti. Survivor takipçileri, “Sercan Yıldırım Survivor’ı bıraktı mı?” sorularının karşılığını merak etmeye başladı.

GÖZYAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Öte yandan Survivor Nisa Bölükbaşı’nın evvelki gün düzenlenen kurulda Acun Ilıcalı tarafından azarlanması da gündemde. Barış’ın Nisa için, “İstediği vakit kendini düzgün söz edebiliyor lakin işine geldiğinde” diyerek Bölükbaşı’na sataşması gözyaşlarına neden oldu.

DOKUNULMAZLIĞI ÜNLÜLER GRUBU KAZANDI

Survivor’ın 26 Şubat Cumartesi günü yayınlanan kısmında dokunulmazlık oyunu oynandı. Ünlüler kadrosu ile gönüllüler kadrosu parkur oyununda hem vakitle hem de birbirleri ile gayret etti. Dokunulmazlık oyununun kazananı ünlüler grubu oldu.

Gökhan, Yunus Emre, Yasin ve Nagihan’ın eleme potasında olduğu Survivor 2022 AllStar’da rakiplerinden en az oyu alarak adaya veda eden isim Yunus Emre olmuştu.

Dün akşamki kurulda Evrim, Hikmet, Yağmur ve Ardahan en çok oyu aldı. Acun Ilıcalı kurulda sürgün adasına giden ismi açıkladı.

SÜRGÜN ADASINA GİDEN İSİM

Kurulda en çok oyu alan Evrim sürgün adasına gönderildi. “Kimseye kızgın değilim” diyen Evrim, sürgün adasına giderken gözyaşlarına hakim olamadı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor Sercan Yıldırım oyun parkurunu terk etti! Diskalifiye mi oldu? için yorumda bulun

    Survivor Sercan Yıldırım oyun parkurunu terk etti! Diskalifiye mi oldu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor Sercan Yıldırım oyun parkurunu terk etti! Diskalifiye mi oldu? için ilk yorumu yapabilirsin.