‘Survivor’da aşk bombası! Plajda sarmaş dolaş görüntülendiler

Acun Ilıcalı’nın imalcisi olduğu ‘Survivor 2021’in argümanlı ismi Batuhan Karacakaya’nın ismi, şimdilerde şarkıcılığa adım atan Aleyna Kalaycıoğlu ile aşk dedikodularına karışmıştı.

‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde hayat verdiği ‘Bülent’ karakteriyle tanınan oyuncu, ‘Survivor 2021’de birlikte uğraş ettiği, Aleyna Kalaycıoğlu’nun adadaki en yakın arkadaşı ile görüntülendi.

24 yaşındaki Batuhan Karacakaya’nın, kendisinden bir yaş küçük pilates eğitmeni Aleyna Çalışkan ile plajda sarmaş dolaş görüntülenmesi şaşkınlık yaşattı.

“AŞK BELGELENDİ”

Toplumsal medya fenomeni Cet Benli, özel hayatını gözlerden uzak yaşayan Batuhan Karacakaya’nın, Aleyna Çalışkan ile sürpriz imgesini takipçileriyle paylaştı..

Benli, Twitter hesabından yayınladığı kareye, “Batuhan Karacakaya – Aleyna Çalışkan aşkı belgelendi” notunu yazdı. Kelam konusu kare, kısa müddette toplumsal medyada yayıldı.

Müsabakanın akabinde sık sık bir ortaya gelen Karacakaya ve Çalışkan, keyifli anlarını, Instagram hesaplarından sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmiyordu.

GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI

İlayda Şeker ve İsmail Balaban’ın geçtiğimiz aylarda bir yerde oldukları imgeler çok konuşulmuş ve ikilinin sevgili oldukları sav edilmişti.

İkilinin, birbirlerinin toplumsal medya pozlarını yorumsuz bırakmadığı görülmüştü. Instagram’da İlayda Şeker’in, İsmail Balaban’a “İsom” biçiminde yorum yazması, Balaban’ın ise Şeker’e “İloş” halinde seslenmesi de dikkatlerden kaçmamıştı.

Son olarak İsmail Balaban ve İlayda Şeker’in, el ele olduğu bir görüntü ortaya çıktı. Böylece birebir otomobil içerisinde seyreden 27 yaşındaki Şeker ve 34 yaşındaki Balaban, sonunda birlikteliklerini ilan etmiş oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ‘Survivor’da aşk bombası! Plajda sarmaş dolaş görüntülendiler için yorumda bulun

    ‘Survivor’da aşk bombası! Plajda sarmaş dolaş görüntülendiler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Survivor’da aşk bombası! Plajda sarmaş dolaş görüntülendiler için ilk yorumu yapabilirsin.