‘Survivor’da birleşme partisini garantileyen iki isim aşikâr oldu!

Survivor All Star 2022’de heyecan tüm süratiyle sürüyor.  Evvelki gün Acun Ilıcalı, hızlandırılmış eleme periyoduna geçildiğini ve birleşme partisine kadar altı yarışmacının eleneceğini açıkladı. Survivor’da birleşme partisinde yer alacak olan 22 isim ortasına kalmak isteyen yarışmacılar parkurda ter döktü. 

3 Mart Perşembe ekrana gelen kısmındaki şiddetli birleşme partisi oyunun akabinde üst tipe çıkanlar muhakkak oldu. Bayanlarda Elif, Seda, Gizem, Ayşe ve Birsen, erkeklerde ise Adem, Atakan, Barış, Batuhan ve Parviz üst tipe çıktı.

KIRAN KIRANA REKABET
4 Mart Cuma günü, Survivor 2022 yeni döneminin birinci ferdî dokunulmazlık uğraşı kıran kırana geçti. Ferdî dokunulmazlık oyunları toplamda üç gün düzenlenecek. Birinci etapta bayanlar parkura çıktı ve akabinde erkekler yarıştı. Survivor birleşme partisine gitmeyi garantileyen bir bayan ve bir erkek yarışmacı, dün akşam oynanan oyunlar sonrası aşikâr oldu.

KAZANANLAR MUHAKKAK OLDU
Bayanlar gayretinde finalde Elif ve Nagihan yarıştı. Elif, Nagihan’ı 3-0’lık skorla geçerek birleşme partisine gitmeye hak kazandı.

Erkekler gayretinde ise finalde Berkan ile Anıl yarıştı. Berkan, Anıl’ı 3-0’lık skorla geçerek birleşme partisine gitmeye hak kazandı.

SON BİR OYUN!
Buna nazaran; birleşme partisine gitmeye hak kazanan birinci iki isim; ünlüler ekibinden Elif ve gönüllüler grubundan Berkan oldu. Bugün oynanacak oyun sonrası iki isim daha kişisel dokunulmazlık kazanacak ve akabinde büyük oylama yapılacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. ‘Survivor’da birleşme partisini garantileyen iki isim aşikâr oldu! için yorumda bulun

    ‘Survivor’da birleşme partisini garantileyen iki isim aşikâr oldu! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ‘Survivor’da birleşme partisini garantileyen iki isim aşikâr oldu! için ilk yorumu yapabilirsin.