Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı: Ogeday’ın kuracağı gruptan bu kadar olur

Çekimleri Dominik’te gerçekleşen ve yapımcılığını Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor, bu yıl ‘All Star’ formatıyla ekranlara geliyor. Survivor 2022 yarışında sona yanlışsız, gruplar üst üste dokunulmazlık oyunlarına çıkıyor. Geçtiğimiz hafta adaya veda eden kırmızı kadroda bulunan Anıl olmuştu.

Geri sayımın başladığı Survivor’da ödüllü dokunulmazlık oyununda heyecan düzeyi yükselirken kıran kırana müsabaka gerçekleşti. Oyun öncesinde kazanan grubun dokunulmazlık ile birlikte akşam yemeği yiyeceği açıklandı. Oyunun birinci etabında yarışmacılar kazanmak için elinden gelen çabayı verdi. Art geriye aldıkları sayılar ile farkı atana ünlüler cinsin sonunda Adem’in sayısı ile 8-6 galip geldi.

ÜNLÜLER GRUBU DOKUNULMAZLIĞI KAZANDI

İkinci etapta da Batuhan’ın sayısı ile önde başlayan ünlüler yakaladıkları avantajı bu sefer kullanamadı. Atakan’ın sayısı ile gönüllüler 6-8’lik skorla ikinci tıbbın kazananı oldu. Eşitlik sağlanmasından ötürü oyun bu kere en uygunlar uğraşına kaldı. Son etapta Ayşe’nin sayısı ile ünlüler kadrosu 3-0 dokunulmazlığı kazandı. Dokunulmazlık sembolü final sayısını alarak 5/6 yapan Ayşe’ye verildi.

BİL BAKALIM OYUNUNU KAZANAN TAKIM

Heyecan dolu gecede yarışmacılar gerilim atıp eğlendikleri bil bakalım oyununda karşılaştı. Oyun öncesi bil bakalım oyununu kazanan ekibin soğuk kahve mükafatını alacağı açıklandı.  Komik diyalogların ortaya çıktığı gecede yarışmacılar Murat Ceylan’ın sorduğu sorulara yakın iddiaları vermeye çalıştı. Oyunun sonunda bir kere daha kazanan ünlüler ekibi oldu.

ATAKAN’IN İSMİ YAZILDI

Gönüllüler ekibi, eleme adayını belirlemek üzere kurulda oylama yaptı. Pazar akşamı gerçekleşen oylamada Nisa birinci eleme adayı seçilmişti. Oylama öncesi Acun Ilıcalı Berkan’ın performans birincisi seçilerek dokunulmaz olduğunu söyledi. Geriye kalan iki yarışmacı Ogeday ve Atakan için yapılan oylama sonucu daha fazla ismi yazılan Atakan oldu. Böylelikle Avatar Atakan Survivor’da ikinci eleme adayı seçildi.

“BİRİMİZİN ÇIKACAĞI BELLİYDİ”

Potaya giren Atakan şunları söyledi: 

Zaten çok fazla seçeneğimiz yoktu. İki kişi ortasında kaldık; Ogeday ve ben. Birimizin çıkacağı belirliydi. Ve bence bir kişi daha çıkacak. Ogeday’ın kuracağı ekipten da bu kadar olur demek istiyorum. İki dokunulmazlığı kaybettik, bil bakalımı kaybettik. Bu işin esprisi. Kazanırken de güzel bir grubuz, kaybederken de âlâ bir kadroyuz. Bence kaybedişlerimiz de zaferlerimiz kadar görkemli. En güzellerde kaybettik, sonuna kadar savaştık…Burada kalmayı çok istiyorum. Şampiyon üzere geldim şampiyona yakışır halde yarışa çalışıyorum. Kaybettiğimiz dokunulmazlıkların bedelini ödüyoruz. Geçen hafta karşı ekibe yaşattığımızı şuan biz yaşıyoruz. Önümüzde bir oyun var o oyunu da kazanacağımıza inanıyorum.

SURVİVOR YENİ KAPTANLAR VE TAKIMLAR

Bireysel çabalara sayılı vakit kala ise yarışmacılar, parkurlarda fırtınalar estiriyor. Survivor All Star müsabakasında haftanın kaptanlık yarışını erkeklerde Ogeday, bayanlarda da Nagihan kazandı. Yeni ekipler:

Ogeday (mavi kadro kaptanı)

Atakan

Berkan

Nisa

Nagihan (kırmızı ekip kaptanı)

Adem

Ayşe

Batuhan

Hikmet

KAVGA SONRASI BİREBİR GRUPTA YARIŞTILAR!

Acun Ilıcalı, evvelki ada kurulunda Nagihan ile Hikmet ortasında yaşanan tartışma sonrası yeni haftada birebir ekipte yer almaları konusunda ikiliye kelam hakkı verdi. İstemediğin ot burnunun tabanında biter diyen Nagihan, ”Ne olduğunu ben de anlamadım, karşı grup da anlamadı. Sonrasında Hikmet bizim kucağımızda yer buldu. Ben Hikmet’le birebir gruptayken çok hoş gayretler veriyorduk. Gelene güzel geldin derim, niçin geldin demem. Şimdilik bir düşünce yok, kazanmaya odaklıyız. Ferdî sorular başka, parkurdaki gayretler apayrı” dedi.

Konu hakkında Hikmet ise ”Burada herkes birbirini sevmek zorunda değil, hürmet göstermek zorunda. Dönem başından beri şunu söylüyorum, nerede olursam orada çaba veririm. Arkadaşlarımla bir arada benche çıktığımda elimden geldiğince efor göstermeye çalışıyorum” kelamlarını kullandı.

“HİKMET ÖCÜ DEĞİL”

İlk defa Hikmet ile birebir ekipte yer alan Adem, “Yani hayatta istemediğimiz birçok şey esasen başımıza geldi, bu yaşımıza kadar. Sonuçta Hikmet öcü değil, gelip bizi burada huzursuz edecek bir insan da değil. Bence karşı ekipte daha tehlikeli bir insan. Zira bir grup sportmeni, karşıdaki insanı düşürmek için ona ruhsal baskı yapabilir. Geldikten sonra grupta rastgele bir huzursuzluk olmadı, oyunda da pek bize yararlı olmaya çalıştı. Bizim kapımız açık. Benim Hikmet’e karşı çok büyük bir nefretim yok, yalnızca oyunlarda karakter olarak uyuşamadığımız noktalar var” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı: Ogeday’ın kuracağı gruptan bu kadar olur için yorumda bulun

    Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı: Ogeday’ın kuracağı gruptan bu kadar olur için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor’da haftanın ikinci eleme adayı: Ogeday’ın kuracağı gruptan bu kadar olur için ilk yorumu yapabilirsin.