Survivor’da Nagihan’dan Hikmet’e övgü dolu sözler!

Bu yıl ‘All Star’ konseptiyle ekranlara gelen Survivor, 14 Şubat Pazartesi akşamı 23’üncü kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Ünlüler ve gönüllüler, son dokunulmazlık için güçlü parkurda kıyasıya çaba etti. Haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan gönüllüler ekibi oldu.

ÜÇÜNCÜ ELEME ADAYI AŞKIM OLDU

Ortalarından bir kişiyi sürgün adasına yollayan ünlüler kadrosunda ismi en çok yazılan Aşkım Burçe Tunay, Evrim Keklik ve Atakan Işıktutan’ın akabinde haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

İŞTE POTADAKİ SON İSİM

Survivor’da birinci üç eleme adayı ünlülerden olunca, kural gereği dördüncü eleme adayı gönüllülerden çıktı. Son eleme adayını performans birincisi Berkan belirledi. Berkan’ın ismini söylediği Ezgi, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

EKİPTEKİ ERKEKLERDEN ŞİKAYETÇİ

Son iki eleme adayının belirli olduğu kurula Nagihan’ın kelamları damga vurdu. Başarılı yarışmacı, bayrak yarışına çıkamadığı için üzüldüğünü söylerken, ekiplerindeki erkeklerin de atışlarda zahmet yaşadığını söyledi.

Akabinde ada hayatında erkeklerin pek çalışmadığını söyleyen Nagihan, gönüllüler kadrosundan Hikmet’i öve öve bitiremedi. “Hikmet’i keşke bizim kadroya alsak. Ben istiyorum” diyen Nagihan, ateş yakmak için bile arkadaşlarına rica ettiklerini anlattı.

“HİKMET’LE BİR ADAYA GÖZÜ KAPALI GİDERİM”

Nagihan, “Beyler sizle bir meselemiz yok lakin karşı tarafta Hikmet çok yetenekli olduğu için biz de erkeklerin bir şeyler yapmasını istiyoruz, balık tutsunlar. Karnımızı doyurabilmemiz için yahut mental olarak bu gerekli. Hikmet’le ben bir adaya giderim gözü kapalı. ‘Aç mı kalacağım, yağmur mu yağar?’ diye düşünmem. Çok yetenekli, çok başarılı. Keşke bizim ekipte olsa. Hikmet’i istiyorum” dedi.

Bunun üzerine Avatar Atakan da Acun Ilıcalı’ya, “Acun abi biz haftaya Nagihan’la Hikmet’i sürgün adasına yollayalım. Orada bu mevzuyu çözsünler” formunda konuştu.

“KENDİMİZE ADA YAPARIZ”

Kelama giren Nagihan Karadere, “Niye sürgüne gidelim, diğer ada yaparız kendimize değil mi Hikmet? Yarışlara oradan sarfiyat geliriz” sözlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor’da Nagihan’dan Hikmet’e övgü dolu sözler! için yorumda bulun

    Survivor’da Nagihan’dan Hikmet’e övgü dolu sözler! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor’da Nagihan’dan Hikmet’e övgü dolu sözler! için ilk yorumu yapabilirsin.