Survivor’da son dokunulmazlığı hangi ekip, kim kazandı? 18 Ocak Sürgün adasına giden 4. isim…

Dokunulmazlık oyunu heyecanı son kere salı akşamı ekrana geldi. Ünlüler ve gönüllüler ortasında kıyasıya çaba akabinde son bir isim de potaya gidiyor. Birinci iki oyunun kazananı gönüllüler olurken, üçüncü parkurun kazananı da ünlüler olmuştu. İzleyenler, ‘Survivor’da sürgün adasına kim gitti, dokunulmazlığı kim kazandı?’ sorularına cevap arıyor.

18 OCAK SURVİVOR’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM, HANGİ KADRO KAZANDI?

2022 Survivor All Star müsabakasında üç dokunulmazlık oyunu geride kaldı ve 3 isim sürgün adasına gitti. Salı akşamı yapılan dokunulmazlık çabasında ise bayanlarda ünlüler kazanırken erkeklerde de ünlüler oyunu alarak son dokunulmazlığın da sahibi oldular.

18 OCAK SURVİVOSURVİVOR SÜRGÜN ADASINA KİM GİTTİ, ELEME ADAYI KİM OLDU?R’DA DOKUNULMAZLIĞI KİM, HANGİ KADRO KAZANDI?

2022 Survivor’ın birinci eleme adayları Birsen, Sercan ve Gizem oldu. Oylama sonucunda dördüncü eleme adayı Hikmet oldu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor’da son dokunulmazlığı hangi ekip, kim kazandı? 18 Ocak Sürgün adasına giden 4. isim… için yorumda bulun

    Survivor’da son dokunulmazlığı hangi ekip, kim kazandı? 18 Ocak Sürgün adasına giden 4. isim… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor’da son dokunulmazlığı hangi ekip, kim kazandı? 18 Ocak Sürgün adasına giden 4. isim… için ilk yorumu yapabilirsin.