Survivor’da ‘sürgün kampı’ hakkında sürpriz karar! Acun Ilıcalı açıkladı

Survivor 2022 All Star’da birinci kez uygulanmaya başlayan sürgün kampı, yarışa heyecan kattı. Survivor’da elemeye kalan isimler herkesten farklı bir kampta günlerce kalmaya başladı.

Oyunlara katılamayan ve ödüllerden de yararlanamayan yarışmacılar, kampta hiçbir şey yapmadan bekliyor. Sürgün kampına birinci giden isim olan Birsen ise bir gün boyunca tek başına kaldığı kampta endişe dolu anlar yaşamıştı.

SÜRGÜN KAMPI DEVAM EDECEK

Acun Ilıcalı Survivor’daki birinci kurulda sürgün kampının yalnızca birinci haftaya özel olduğunu ve devamının gelmeyeceğini duyurmuştu. Lakin Survivor All Star’daki kurulda, yarışmacıların ayrılmasının akabinde açıklama yapan Ilıcalı yeni kararı açıkladı.

Ilıcalı, “Çok ses getiren sürgün kampı uygulaması Survivor’da devam edecek. Sürgün kampını aşikâr bir müddet uygulamaya devam edeceğiz. Bunu ise Çarşamba akşamki kurulda yarışmacılara açıklayacağım” dedi.

Survivor’daki sürgün adasında yarışın birinci gününde giden isim Birsen Bekgöz olmuştu. Survivor’da yeni dönemde elemeye kalan birinci yarışmacı olan Birsen, sürgün kampında tek başına 24 saat geçirdi. Birsen vakit zaman dehşet dolu anlar da yaşadı.

Birsen’in akabinde ise kampa gelen ikinci isim Sercan Yıldırım oldu. Sercan da kampta üç gün geçirdi. Sercan ve Birsen’den sonra elemeye kalan isim Gizem ve son olarak da Hikmet Tuğsuz kampa gelen yarışmacılar oldu.

NİSA ADAYA GİDECEK Mİ?

Güçlü müsabakada daha evvel uğraş eden ve gerek halleri gerek performansıyla çok konuşulan Nisa Bölükbaşı’nın da All Star takımında yer aldığı duyurulmuştu. Lakin gönüllüler ekibinde yarışacağı açıklanan Nisa, birinci günlerde hiç görünmedi.

YEDEKLERDEN YAĞMUR GELDİ

Nisa Bölükbaşı’nın, müsabakanın düzenlendiği Dominik’e gitmeden evvel koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. Takımdan çıkartılmayan yarışmacı karantinaya girdi. 24 yaşındaki Nisa’nın yerine gönüllüler grubuna yedeklerden Yağmur Bandana dahil oldu.

Acun Ilıcalı, gönüllüler ekibi yarışmacısı Nisa Bölükbaşı hakkında açıklama yaptı. Başarılı televizyoncu, “Bir yarışmacımız rahatsız olduğu için All Star’a başlayamadı, o da Nisa. İlerleyen günlerde takıma dahil olacak. Yedeklerden Yağmur, Nisa’nın yerine takıma katıldı. Bundan sonra bakalım Yağmur’un sonradan girecekken erkenden müsabakaya girmesi ona neler getirecek?” sözlerini kullandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor’da ‘sürgün kampı’ hakkında sürpriz karar! Acun Ilıcalı açıkladı için yorumda bulun

    Survivor’da ‘sürgün kampı’ hakkında sürpriz karar! Acun Ilıcalı açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor’da ‘sürgün kampı’ hakkında sürpriz karar! Acun Ilıcalı açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.