Survivor’dan ayrılan Aycan Yanaç’tan Nisa Bölükbaşı yorumu! Çabucak sildi

Survivor All Star döneminin şimdi birinci haftalarında koronavirüse yakalanan Aycan Yanaç, müsabakaya kendi isteğiyle veda etmişti. Aycan Yanaç, bu sefer Twitter hesabından yaptığı Nisa Bölükbaşı paylaşımıyla gündeme geldi.

Aycan Yanaç, Sude Burcu ve Mert Öcal’ın bağlantısına reaksiyon gösteren Nisa Bölükbaşı hakkında yaptığı paylaşımla olay oldu. Yanaç, paylaşımında ”Abi siz neyi anlamıyorsunuz. Her şeye ‘Tamam’ diyor. Nedir bu anlamamak, niçin zorluyorsunuz?” tabirlerini kullandı.

Aycan Yanaç, paylaşımında Survivor Ekstra yorumcusu Murat Özarı’dan da kelam etti. Aycan Yanaç, Murat Özarı’nın ”Ben Nisa’ya yüzde yüz katılıyorum. Beni kesseler de ben Nisa üzere davranırdım. Aldatmak hoş bir şey mi ya! Yapmayın lütfen… Aldatmayı normalleştirdik resmen. Herkes birbirini aldatsın o zaman! Bu türlü bir dünya yok! Sude, aldatıldığını kabul ediyor. Mert, başka kıza ”Çocuğumuz olacak, evleneceğiz” demiş, Nisa tüm bunları uyduruyor mu?” kelamları sonrası, ”Abi bu kadar da değil ya!” yorumunu yaptı.

”HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM”
Gelen yansılar sonrası paylaşımları silen Aycan Yanaç, Instagram hesabından yaptığı açıklamada ”Bir arkadaşım bana makus bir latife yapmak istedi. Kim olduğunu bilmiyorum. Twitter hesabıma girip benim adıma bu türlü şeyler yazmış. Biliyorsunuz ben zati Twitter’da faal olmayan biriyim. Bu türlü yazılar yazmam. Herkesten özür dilerim” dedi.

Aycan Yanaç, şimdi yarıştan çekilmeden evvel, Nisa Bölükbaşı ve Mert Öcal gerginliğinde, Mert Öcal’dan yana olduğunu belirtmişti. Yanaç, Mert Öcal’ın iki bireyle tıpkı anda sevgili olduğunu söyleyen Ogeday Girişken ve Nisa Bölükbaşı’na, ”İnsanların özel hayatını ortaya sermeyin. Yaptığınız ayıp” diyerek reaksiyon göstermişti. 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Survivor’dan ayrılan Aycan Yanaç’tan Nisa Bölükbaşı yorumu! Çabucak sildi için yorumda bulun

    Survivor’dan ayrılan Aycan Yanaç’tan Nisa Bölükbaşı yorumu! Çabucak sildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Survivor’dan ayrılan Aycan Yanaç’tan Nisa Bölükbaşı yorumu! Çabucak sildi için ilk yorumu yapabilirsin.