Tamer Karadağlı-Iraz Yıldız aşkında mutsuz son!

Tamer Karadağlı, 2002 yılında nikah masasına oturduğu meslektaşı Dilek Balkan’dan 2007’de boşanmıştı. 2006’da Zeyno ismini verdikleri çocukları dünyaya gelen eski eşler, ayrılık sonrası dost kalmayı başarmıştı.

“KİMSENİN HADDİ DEĞİL”
Son olarak 2021’de final yapan ‘Savaşçı’ dizisinde ‘Albay Oktay Göktürk’ karakterini canlandıran Karadağlı, Mayıs 2021’de kendisinden 30 yaş küçük piyanist Iraz Yıldız ile sürpriz bir aşka yelken açmıştı.

‘İlişkiniz nasıl gidiyor?’ sorusuna cevapTamer Karadağlı 30 yaş küçük sevgilisiyle Bebek’teHaberi Görüntüle

55 yaşındaki oyuncu, sevgilisiyle ortasındaki yaş farkını eleştirenlere, “Aşkta yaş farkı olmaz. Karışmak kimsenin haddi değil! Kimin ne söylediğine bakıp hareket edecek değilim” cevabını vermişti.

SAVCILIĞA MÜRACAAT
Vakit zaman birlikte verdikleri pozları yayınlayan ikili, toplumsal medyada tenkit yağmuruna tutulduklarını; sinkaflı küfürlerle hakarete uğradıklarını belirterek birden fazla kullanıcıdan şikayetçi olmuştu.

Şikayet dilekçesinde; çiftin özel hayatlarının kapalılığının ihlal edildiği, hakaret içerikli yorumlar nedeniyle aşağılanarak küçük düşürüldükleri tabir edilmişti. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlatmıştı.

AŞK BİTTİ, FOTOĞRAFLAR SİLİNDİ!
Mayıs 201’de tatil dönemini Bodrum’da açan ve gün boyunca plajın kenarında oturup, denize girmeyen ikilinin memnunluğu mazide kaldı. Ünlü çiftin ayrılık kararı aldığı konuşuluyor.

Tişörtünü üzerinden çıkarmadı!Tamer Karadağlı-Iraz Yıldız tatil dönemini açtıHaberi Görüntüle

Tamer Karadağlı ve Iraz Yıldız’ın, yaşadıkları fikir “ayrılıkları nedeniyle birlikteliklerini noktaladığı sav edildi. İkilinin toplumsal medyada birlikte yer aldığı fotoğrafları silmesi ve takipleşmeyi de bırakması, kelam konusu dedikoduları güçlendirdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Tamer Karadağlı-Iraz Yıldız aşkında mutsuz son! için yorumda bulun

    Tamer Karadağlı-Iraz Yıldız aşkında mutsuz son! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tamer Karadağlı-Iraz Yıldız aşkında mutsuz son! için ilk yorumu yapabilirsin.