Tanju Çolak: Hülya Avşar, eşim Aysun’dan özür diledi

Geçtiğimiz günlerde bir programına konuk olan müzikçi ve oyuncu Hülya Avşar, 1988-1991 yılları ortasında aşk yaşadığı futbolcu Tanju Çolak ile ilgili itiraflarda bulunmuştu.

“TANJU’YU SİLMEDİM”

Avşar kızı, eski aşkı Çolak için; “Telefonumdan Tanju’yu silmedim. Ne olursa olsun dünya çapında bir ödül olan ‘Altın Ayakkabı’ aldı” tabirlerini kullanmıştı.

“HOŞUMA GİTMEDİ DESEM PALAVRA SÖYLEMİŞ OLURUM”

Hülya Avşar’ın bu kelamlarının akabinde eski futbolcu da “Hoşuma gitmedi desem palavra söylemiş olurum. Kendisine hürmet duyuyorum ve teşekkür ediyorum. Yaşanmışlıklar var ve herkesin hürmet duyması lazım” formunda yorum yapmıştı.

“HATA OLARAK GÖRMEDİM HÜLYA’YI”

Bugün Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına katılan Tanju Çolak, büyük aşkı için, “Yaşanmış şeyler, yaşandı ve bitti. Benim numaramın Hülya’da olduğunu düşünmüyorum. Bir yaşanmışlık var, bunu inkar etme talihim yok.”

“Benim bir ailem var. Hülya’ya aşık olduğumu inkar etmiyorum. 33 yıl evvel yaşanmışlıkları konuşuyorsunuz, gerçek altına imza atıyorum. Ben yoruldum. Ben yanılgı olarak görmedim Hülya’yı” dedi.

“AYSUN’DAN ÖZÜR DİLEMİŞ”

“Hayat devam ediyor. Oğlum var, kızım var, gelinim var” diyen Tanju Çolak, “Hülya “Ben Aysun’dan özür diledim” dedi… Hanıma sordum “Evet” dedi. Yaşanmışlıkları söylemem lazım. İnkar edemem evliyken ben Hülya’ya aşık oldum, Hülya da bana aşık oldu. Üç yıl birliktelik yaşadı” dedi.

“İYİ Kİ KONUTA DÖNMÜŞÜM”

Eski futbolcu, kelamlarına; O vakitler boşanmayı düşündüm Aysun hanımdan, boşanma davasını açmıştım. Bayan istemezse erkek yaklaşmaz aslında. Benim evliliğimi karım kurtardı. Âlâ ki boşanmamışım meskene dönmüşüm” diye devam etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tanju Çolak: Hülya Avşar, eşim Aysun’dan özür diledi için yorumda bulun

    Tanju Çolak: Hülya Avşar, eşim Aysun’dan özür diledi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tanju Çolak: Hülya Avşar, eşim Aysun’dan özür diledi için ilk yorumu yapabilirsin.