Tarihin en ağır boks maçı için geri sayım başladı! ‘Onu yere yıkacağım’

TARİHİN EN AĞIR MAÇI! GERİ SAYIM BAŞLADI

Boks tarihinin en ağır maçı için geri sayım başladı. Eddie Hall ve Hafthor Bjornsson, 19 Mart’ta Dubai’de karşılaşacak. İki isim de dev maç öncesi argümanlı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar…

19 MART’TA TARİHİ MAÇ

Dünyanın en güçlü dövüşçüleri olarak bilinen Eddie Hall ile Hafthor Bjornsson ortasında 2 yıldır yapılması planlanan maç için net tarih belirlendi. İki isim 19 Mart’ta Dubai’de ringe çıkacak.

‘SADECE EN AĞIR BOKS MAÇI DEĞİL’

‘The Beast’ lakaplı Eddie Hall, Hafthor Bjornsson ile karşılaşacağı maçın öncesinde argümanlı açıklamalarda bulundu. Hall, “Bu yalnızca tarihin en ağır boks maçı olmakla kalmayacak, tıpkı vakitte en yüksek zihinsel ve fizikî zindeliğe ulaşmak için ağır bir halde idman yapan iki muazzam yarışmacıyı da içerecek.” dedi.

‘THOR’U YERE SERECEĞİM’

Rakibiyle karşılaşmak için sabırsızlandığını lisana getiren Eddie Hall, “Hayatta bir kere yaşanabilecek bu maçta kazanmak çok şey tabir ediyor. Lakin bildiğim tek şey var: Thor’u yere sereceğim.” dedi. Eddie Hall ayrıyeten maçın 2022 yılının bir numaralı maçı olacağını belirtti.

‘SABIRSIZLANIYORUM’

Hafthor Bjornsson da toplumsal medya hesabından maçşın duyurusunu takipçileriyle paylaştı. Thor paylaşımında, “Bekleyiş sona erdi. 19 Mart’ta Eddie ile ringde yüzleşmek için sabırsızlanıyorum. Neredeyse iki yıldır planlanan maç artık oynanacak. Son derece heyecanlıyım.” dedi.

TARİHİ MAÇ İÇİN GERİ SAYIM

İkili ortasındaki rekabet 2017 yılında Eddie Hall’un Thor’u ‘Dünyanın En Güçlü Adamı’ maçında yenmesiyle başladı. Thor, 2018’de turnuvayı kazansa da Eddie Hall’a karşı öfkesi dinmedi. The Dubai Tennis Stadyumu’ndaki müsabaka için geri sayım başladı.

HERKES MİSLİ.COM’DA SEN NERDESİN?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Tarihin en ağır boks maçı için geri sayım başladı! ‘Onu yere yıkacağım’ için yorumda bulun

    Tarihin en ağır boks maçı için geri sayım başladı! ‘Onu yere yıkacağım’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tarihin en ağır boks maçı için geri sayım başladı! ‘Onu yere yıkacağım’ için ilk yorumu yapabilirsin.