Tarık Buyruk Tekin askere gidiyor! ‘Biraz uzağa düştüm’

Müzikçi ve oyuncu Şevval Sam’ın, eski futbolcu Metin Tekin ile 1993-1999 yılları ortasında süren evliliğinden dünyaya gelen Tarık Buyruk Tekin, Kalan D’nin fenomen dizisi ‘Sadakatsiz’deki Selçuk rolüyle isminden kelam ettiriyor.

Tekin, dizideki performansıyla hayranlarının yanı sıra ailesinin de takdirini kazanıyor.

“DONANIMI ÇOK FAZLA”

Geçtiğimiz aylarda oğlunun muvaffakiyetinden gurur duyduğunu belirten Sam, “Oyunculuğa dair konuştuğumuzda ondan çok şey öğreniyorum. Donanımı çok fazla. İşine, mesleğine tutku ile bağlı olan biri olduğun için geliştirmek için ne gerekiyorsa yapıyor” demişti.

“Oğlunuzun meslek planlamasıyla ilgili fikir alışverişi yapıyor musunuz?” sorusuna da cevap veren oyuncu, “Taro yolunu başından beri kendisi çizdi. Ben rastgele bir dayanak vermedim. Bizde o denli pohpohlamak yoktur. Herkes kendi parmak izini kendi keşfeder. Taro da kendi yolunu kendi başına çizen bağımsız bir birey. Münasebetiyle gelecek ismine ondan umutluyum” tabirlerini kullanmıştı.

“OĞLUMA HAYRANLIK DUYUYORUM”

Evvelki günlerde de ‘Fatih Altaylı ile Teğe Bir’ programına konuk olan Şevval Sam, tekrar oğlu Tarık Buyruk Tekin hakkında konuşmuştu.

Tekin’e hayranlık duyduğunu belirten Sam, “Babasına çok benziyor. 9 ay boyunca dua ettim, ‘kime benzeriyse benzesin lakin içi bana benzesin.’ diye” demişti.

Hoş oyuncu, kelamlarına; “Çünkü ‘büyüdüğü vakit onunla güzel arkadaş olmak istiyordum.’ diyordum. Bana hiç bana benzemiyor fakat bana ruhu çok benziyor. Çok entelektüel bir çocuk. Samimi ve gerçek ancak bir yandan da çok cool. 23 yaşında anne oldum, onunla büyüdüm sayılır. Hayranlık duyuyorum. O da oyuncu oldu. Bu hususla ilgili okuması, izlemesi konusunda ayrıyeten hayranlık duyuyorum. Metin futbolcuydu lakin o sanata daha yatkın oldu” diye devam etmişti.

“DAHA HAVALI BİR OYUNCU GÖRDÜNÜZ MÜ?”

Tekin, geçtiğimiz aylarda ise Şevval Sam’ın doğum günü için annesi ve Eda Ece ile bir ortaya gelmişti. Daha evvel Taro’yu, dünyaca ünlü oyuncu Johnny Deep’e benzettiği hatırlatılan Ece, “Daha havalı bir oyuncu gördünüz mü?” halinde konuşmuştu.

Tarık Buyruk Tekin ise bu kelamlara; “Eda çok kıymetli, çok teşekkür ediyorum. Bu türlü şeyler beni çok onurlandırıyor” formunda karşılık vermişti.

SOLUĞU BODRUM’DA ALDILAR

Tekin, geçtiğimiz yaz uzun müddettir birlikte olduğu sevgilisi Sofia ile birlikte soluğu Bodrum’da almıştı. Yalıkavak’daki bir plajda kameralara yansıyan ikiliden Tarık Buyruk Tekin, romantik anlar yaşadığı sevgilisini öpmeye doyamamıştı.

Birlikte hoş vakit geçiren ünlü çift, gazetecilerin kendilerini görüntülediğini fark ettiğinde ise istiflerini bozmamışlardı.

“HER ŞEYİ DOLU DOLU YAŞAMAK İSTİYORUM”

Öncesinde ise sevgilisi Sofia ile yedi yıldır çok hoş bir ilgilerinin olduğunu söyleyen Taro, “Sofia lise aşkım, yedi yıldır tanışıyoruz. Her şey çok hoş gidiyor” demişti. Başarılı oyuncu, “Her şeyi dolu dolu yaşamak istiyorum. Evlilik olağan ki neden olmasın ancak daha 24 yaşındayım” açıklamasıyla kelamlarını noktalamıştı.

“HAFTAYA ASKERE GİDİYORUM”

Ünlü isim, son olarak geçtiğimiz gün sevgilisi Sofia ile birlikte Bebek’te yer alan bir yerden çıkarken objektiflere takıldı.

Ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan oyuncu, “Haftaya askere gidiyorum. Onun öncesinde kız arkadaşımla biraz keyif yapalım diye kahve içmeye geldik” açıklamasını yaptı.

Bedelli askerlik yapacağını söyleyen oyuncu, “Nereye Düştünüz?” sorusuna ise esprili bir karşılık verdi:

Biraz uzağa düştüm. Benim konutum Fenerbahçe’de. Ben de Maltepe’ye düştüm.

“DİZİMİZ BİTİYOR”

İlgiyle izlenen ‘Sadakatsiz’ dizisinin finale yaklaştığını da söyleyen oyuncu, “Birkaç kısım sonra dizimiz bitiyor. Yaz tatili öncesi son heyecanlar” tabirlerini kullandı.

BİÇİMİYLE DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan Tekin, geçtiğimiz ay yeniden Bebek’te kameralara yansımıştı. Sevgilisi Sofia ile birlikte el ele kıyı gezintisine çıkan oyuncu, biçimiyle tüm dikkatleri üzerine toplamıştı.

Oyunculuğu kadar giysi üslubuyla da isminden kelam ettiren Tekin, muhabirlerle konuşarak, “Kendim tasarlıyorum giydiklerimi, çok âlâ de bir terzim var. O da tam bana nazaran dikiyor sağ olsun” demişti.

“RAKİP OLARAK BAKMIYORUM”

“Annenizle rakip olmak nasıl bir his?” sorusuna ise ünlü isim, “Ben hiç rakip olarak bakmıyorum bu duruma. Annem de, ben de hatta siz de cümbüş sanayisinde çalışan insanlarız. Topluma keyifli öyküler anlatmak, onların vaktini keyifli geçirmelerini sağlamak tek amacımız” diye cevap vermişti.

Genç oyuncu, bu telaffuzları ve fikirleriyle görenlerin takdirini kazanmıştı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Tarık Buyruk Tekin askere gidiyor! ‘Biraz uzağa düştüm’ için yorumda bulun

    Tarık Buyruk Tekin askere gidiyor! ‘Biraz uzağa düştüm’ için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tarık Buyruk Tekin askere gidiyor! ‘Biraz uzağa düştüm’ için ilk yorumu yapabilirsin.