Tarkan yeni müziğinin ismini açıkladı

Son albümü “10”u 2017 yılında yayınlayan Tarkan (49), yeni projesi için kolları sıvadığını duyurmuştu. “Geri sayım başladı. Yeni müzik geliyor.” diyen ünlü müzikçi, sevenlerini heyecanlandırmıştı.

İŞTE YENİ MÜZİĞİNİN İSMİ
Tarkan, hayranlarının uzun müddettir beklediği toplumsal medya hesaplarından duyurdu. Daha evvel albümünden bir müziğin birinci 10 saniyesini “Çok yakında!” notuyla yayınlayan Tarkan, bu sefer yeni müziğinin ismini açıkladı.

“GEÇÇEK’ 17 ŞUBAT’TA SİZLERLE”
Megastar, Instagram hesabından yayınladığı gönderide, “Geççek’, 17 Şubat’ta sizlerle… Ay ay çok heyecanlı…” tabirlerini kullandı. Tarkan’ın paylaşımı kısa müddette yaklaşık 170 bin beğeni alırken, takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Müziğin ismi ayrıyeten toplumsal medyada tartışma konusu da oldu.

‘KRAL DÖNÜYOR’
Ünlü ismin paylaşımına; “Ay vallahi çok heyecanlı. Gönder artık, gelsin!”, “Kral dönüyor!”, “Yani bir Tarkan hayranı olarak müziğin ismini gördüğümden beri ‘Cuppa’ olayı bekliyorum, umarım yanılırım” üzere yorumlar geldi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Tarkan yeni müziğinin ismini açıkladı için yorumda bulun

    Tarkan yeni müziğinin ismini açıkladı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tarkan yeni müziğinin ismini açıkladı için ilk yorumu yapabilirsin.