Tecavüzle suçlanan Benjamin Mendy kefaletle özgür bırakıldı

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester City’de forma giyen ve hakkında yedi farklı tecavüz suçlaması bulunan Benjamin Mendy, yargılanacağı dava öncesinde kefaletle özgür bırakıldı.

Sky Sports’ta yer alan habere nazaran, hakkında birçok cinsel akın ve tecavüz suçlamaları bulunan Fransız futbolcu Benjamin Mendy, Chester Crown Mahkemesi tarafından kefaletle hür bırakıldı.

Kısa müddet evvel Liverpool’da bulunan HMP Altcourse cezaevinden, HMP Manchester’a transfer edilen futbolcunun kefaletle özgür bırakılması görüşmeleri basına kapalı yapıldı. Kefalet şartları tam olarak açıklanmazken, Mendy’nin mesken adresinde bulunması, şikayetçilerle irtibat kurmaması ve Cuma günü gece yarısına kadar pasaportunu yetkililere teslim etmesi gerektiği aktarıldı.

Mendy’nin bu ay içerisinde yargılanması bekleniyordu lakin dava en erken 27 Haziran’a ertelendi. Fransız futbolcu 26 Ağustos’tan bu yana cezaevinde bulunuyordu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tecavüzle suçlanan Benjamin Mendy kefaletle özgür bırakıldı için yorumda bulun

    Tecavüzle suçlanan Benjamin Mendy kefaletle özgür bırakıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tecavüzle suçlanan Benjamin Mendy kefaletle özgür bırakıldı için ilk yorumu yapabilirsin.