Teklifi resmen açıkladı! Kylian Mbappe için 200 milyon euro

Paris Saint Germain’deki kontratının son yılına giren Kylian Mbappe’nin ismi uzun bir müddettir Real Madrid ile birlikte anılıyordu. La Liga devinin lideri Florentino Perez ise bugün dünyaca ünlü futbolcuyla ilgili olarak gündeme bomba üzere düşen bir açıklamaya imza attı. Radio Marca’ya konuşan 74 yaşındaki futbol adamı, Fransız yıldız için 200 milyon euroluk teklif yaptıklarını söylerken şunları kaydetti:

“Kendi mukavelelerimizin gereklerini yerine getirmeliyiz. Sonrasında da güzel ve en uygun oyuncuları almaya çalışacağız. Lakin bunların maliyetini karşılayabilmek lazım. Şu anda bir futbolcu için 200 milyon euro teklif ediyorsunuz lakin kulübü satmıyor. Kontratları sona erdiğinde bizim için daha âlâ olacak. Devlet dayanaklı birçok kulüp var ve bunlar size oyuncularını vermiyor.” (Asist analiz)

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Teklifi resmen açıkladı! Kylian Mbappe için 200 milyon euro için yorumda bulun

    Teklifi resmen açıkladı! Kylian Mbappe için 200 milyon euro için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Teklifi resmen açıkladı! Kylian Mbappe için 200 milyon euro için ilk yorumu yapabilirsin.