Tezler gerçek çıktı! Orhan Gencebay koronavirüsü atlatmış

Geçtiğimiz ay Orhan Gencebay’ın koronavirüs testinin müspet çıktığı ve Şişli’deki özel bir hastanede tedavi altına alındığına ait haberler basına yansıdı. Şubat ayında aşı olan usta sanatkarın hastanede tedavi gördüğü tabir edildi.

77 yaşındaki Gencebay’ın yakın etrafından ise; “Kalbindeki rahatsızlık nedeniyle hastanede, makul aralıklarla denetimden geçiyor” açıklaması yapıldı.

“ORHAN BABANIZ PEK İYİ”

Gencebay’ın hayat arkadaşı Sevim Emre, “Orhan babanız pek âlâ. Kale üzere. Her sene olduğu üzere rutin denetimlerde. Palavra haberlere prestij etmeyin, sevgiler” dedi.

“KORONAYA YAKALANDIK”

Lakin Sevim Emre, bugün yaptığı açıklamada ise koronavirüs argümanlarını doğruladı. Emre şunları söyledi; “Gördüğüm gerek gereği aşının ehemmiyetini belirtmek için bu açıklamayı yapıyorum. Hala aşıya karşı olanlar var. Canlarım; Orhan Baba’nız ve ben bir ay evvel korona oldu. Bunu siz sevenlerimizden değil, kötülükle beslenenlerin, klavye delikanlılarının negatif gücünü üstümüze çekmemek için açıklamadı.”

“Orhan Baba’nız katıldığı bir aktiflikte bu virüsü almış. Natürel ki ben de temaslı oldum. Çok korktum, kabus üzereydi. Organ Baba’nın kalp rahatsızlığı beni çok endişelendirdi ancak şükürler olsun çok hafif atlattık.”

“Aşılı olmamız ve benim erken hissetmem, Orhan Baba’nızı çabucak hastaneye götürmem hastalığın makus seyrini engelledi. Sıhhat Bakanlığı’mızın ve hekimlerimizin ihtimamı ile sıhhatimize kavuştuk. Rabbime şükürler olsun. Fahrettin Koca ve tüm sıhhat çalışanlarının gösterdiği ihtimama sonsuz teşekkürler. Aşı olun…”

“ALLAH’IN MÜSAADESİYLE ÜSTESİNDEN GELECEĞİZ”

Gencebay’ın koronavirüs aşısı olurken çekilen imgelerini hayat arkadaşı Sevim Emre paylaşmıştı. Gencebay, pandemiyle ilgili “Herkes üzere konutta bekliyoruz. Maskemizi takıyoruz. Aramıza dikkat ediyoruz. Meskenden çıkmıyoruz. Bu türlü yapmak zorundayız. Gerekenler yapılıyor. Dikkatli olun. Allah’ın müsaadesiyle üstesinden geleceğiz. Bundan ötürü kimsenin kaygısı olmasın” demişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tezler gerçek çıktı! Orhan Gencebay koronavirüsü atlatmış için yorumda bulun

    Tezler gerçek çıktı! Orhan Gencebay koronavirüsü atlatmış için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tezler gerçek çıktı! Orhan Gencebay koronavirüsü atlatmış için ilk yorumu yapabilirsin.