‘Tolga Abi’ hiç değişmemiş…Tolga Garipoğlu yıllar sonra ortaya çıktı

Amerikalı Türkleri buluşturan düğün
Amerika California Language Academy’nin sahibi Hasan Altuntaş ve Duygu Dağdöğen’in, Fuat Paşa Yalısı’nda gerçekleşen düğünü Amerika’da yaşayan Türkleri bir araya getirdi.

ABD’de iki dil okulu bulunan Hasan Altuntaş ve Duygu Dağdögen’in düğününe çiftin aile dostlarından Prof. Dr. Alper Çelik ve bir dönem televizyonda “Hugo” adlı yarışma programını sunan Tolga Gariboğlu da katıldı. Onur Zeybek ve Pınar Öz’ün nikah şahitliğinde evlenen çift balayını Tulum’da geçirecek.

 ‘Tolga Abi’ hiç değişmemiş
Yaşamını New York’ta sürdüren ve 90’lı yıllarda sunuculuğunu yaptığı programlarla çocukların sevgilisi haline gelen “Tolga Abi” lakaplı Tolga Gariboğlu, düğün törenine oğlu Mir ile katıldı. Geçen yıllara rağmen hiç değişmeyen Tolga Gariboğlu ve oğlu Mir, birbirlerinin kopyası gibiydi.

YILLAR GEÇİYOR
ABD’de medya üzerine çalışmaya devam ettiğini  belirten Tolga Gariboğlu ”  Yıllar geçiyor… Hem işler hem tatil için çok sık Türkiye’ye geliyoruz… Yine medya üzerine iş yapıyorum” dedi.

 

 

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1.  ‘Tolga Abi’ hiç değişmemiş…Tolga Garipoğlu yıllar sonra ortaya çıktı için yorumda bulun

     ‘Tolga Abi’ hiç değişmemiş…Tolga Garipoğlu yıllar sonra ortaya çıktı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak  ‘Tolga Abi’ hiç değişmemiş…Tolga Garipoğlu yıllar sonra ortaya çıktı için ilk yorumu yapabilirsin.