Tori Spelling ile Dean McDermott boşanıyor mu?

Hollywood’un efsane yapımcılarından Aaron Spelling’in kızı olan Tori Spelling (48), kendisi gibi oyuncu olan eşi Dean McDermott (54) ile yollarını ayırmaya hazırlandığı iddia edildi. Çiftin evliliğinin fiili olarak bu yılın ilk aylarında bittiği ileri sürüldü.

Spelling, geçtiğimiz gün de avukatının ofisinin bulunduğu binanın önünde gergin bir telefon konuşması yaparken görüldü. Tori Spelling’in konuşurken “velayet”, “nafaka” gibi kelimeler kullandığı da belirtildi.

ARKADAŞLARIYLA DA BAĞLARINI KOPARDI
Page Six’in internet sitesine konuşan kaynaklar, “Tori’nin arkadaşları, boşanma kararının yıllar önce alınmamasına şaşırdı. Hiçbiri kocası Dean’e hayran değil!” dedi. Ayrıca Tori Spelling’in bir süredir kız arkadaşlarından birçoğuyla da bağlantısını kestiği de iddia edildi. Eskiden onlarla sık sık buluşan ünlü oyuncu, artık arkadaşlarıyla buluşmuyor.

BEŞ TANE ÇOCUKLARI VAR
Tori Spelling, ilk evliliğini 2004-2006 yılları arasında oyuncu Charlie Shanian ile gerçekleştirmişti. Spelling, Shanian’dan boşandıktan sonra 2006’da Dean McDermott ile nikah masasına oturmuştu. İkilinin; Stella, Hattie, Liam, Beau ve Finn adında beş tane çocuğu bulunuyor.

FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Tori Spelling ile Dean McDermott boşanıyor mu? için yorumda bulun

    Tori Spelling ile Dean McDermott boşanıyor mu? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tori Spelling ile Dean McDermott boşanıyor mu? için ilk yorumu yapabilirsin.