Trabzonspor-Beşiktaş maçı biletleri 10 dakikada tükendi

Üstün Lig’de 70 puanla şampiyonluğa koşan Trabzonspor ligin 31’inci haftasında oynayacağı Beşiktaş derbisinin biletlerini satışa çıkardı. Şampiyonluğu erken ilan etmek isteyen Trabzonspor için kritik olan müsabakanın biletlerini almak isteyen taraftarlar saatler öncesinde bilet gişesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu. Gişelerden ve Passolig’den saat 11.00’de satışa çıkan Beşiktaş maçının biletlerinin yüzde 70’lik kısmı 2 dakika içinde satıldı. Satışa çıkarılan 40 bin 248 biletin tamamı 10 dakika içerisinde tükendi. Sabahın erken saatlerinde ilçelerden gelerek bilet gişesinde kuyruğa giren vatandaşlar bilet alamadıkları için reaksiyon gösterdi.

‘KOMBİNE ALANLAR KARLI ÇIKTI’
Sırada bekleyen taraftarlardan Sinan Yörük, “Biraz gerideydik, sıraya kaynak yapanlar da oldu. Köyden geldik, sabah 5’ten beri buradayız” dedi.
Bilet fiyatlarının yüksek olduğunu söyleyen Söğüt, “Kulübümüz şampiyonluğa gittiği için uygun buluyorum. İstanbul ekiplerine göre fiyatları uygun buluyorum lakin Trabzon şartları için biraz değerli. Kombine alanlar daha karlı çıktılar. Taraftarlar liderimizi dinleseydi bu ıstırap olmayacaktı” dedi. Taraftarlardan Mehmet Söğüt, sabah namazından beri bekliyorum. Sırada bekleyeceğiz, illa ki alacağız” diye konuştu.

‘2 DAKİKA İÇERİSİNDE BİLET KALMADI’
Maç biletini internet uygulamasından aldığını söyleyen Rahman Aslan, “Bileti almam 2 dakika sürdü lakin 2 dakika içerisinde de bilet kalmadı. Burada bekleyenler de internet üzerinden almayı bilmediği için bekliyor. Bilet karaborsaya düşecek üzere görünüyor” dedi.

‘SABAH 8’DE SIRAYA GİRDİK LAKİN ALAMADIK’
Bilet alamadığı için reaksiyon gösteren Enver Balta isimli taraftar da, “Bilet için sabah saat 08.00’de sıraya girdik fakat alamadık. Liderden rica ediyoruz, bilet fiyatları kıymetliydi lakin 3 dakika içinde bilet bitti. Buna tahlil bulunmalı. Bilet fiyatları kıymetli diyen Trabzon taraftarı 3 dakikada bilet kalmamış diyor. Ben de birinci sırada olmama karşın bilet alamadım” sözlerini kullandı.

3 Nisan Pazar günü Medical Park Stadyumu’nda oynanacak Trabzonspor-Beşiktaş maçının bilet fiyatları şu formda:
VIP Platinum: 3.250 TL
VIP Gold: 2.500 TL
VIP Silver: 1.750 TL
Batı: 750 TL
Doğu: 650 TL
Fırtına: 450 TL
Kale Gerisi: 350 TL

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Trabzonspor-Beşiktaş maçı biletleri 10 dakikada tükendi için yorumda bulun

    Trabzonspor-Beşiktaş maçı biletleri 10 dakikada tükendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trabzonspor-Beşiktaş maçı biletleri 10 dakikada tükendi için ilk yorumu yapabilirsin.