Trabzonspor, Enis Destan’ı transfer etti

Jean Kouassi, Edin Visca, Tymoteusz Puchacz ve Yusuf Erdoğan’ı alarak transferde gösteri yapan Trabzonspor , gaz kesmiyor… Abdullah Avcı’nın isteği üzerine Altınordu ile Enis Destan’ın transferi için bir müddettir görüşme halinde olan Fırtına, memnun sona ulaştı. Bonservis olarak yaklaşık 700 bin Euro ödenmesi beklenirken, sonraki satıştan hisse hususu de olacak.

Ümit Ulusal Grup ‘da da vazife alan genç golcü, Altınordu’da birinci yarının son haftalarında takım dışı kaldıktan sonra affedilerek ekibe dönmüştü.

Geçtiğimiz dönemden bu yana pek çok Avrupa kulübünün de radarında bulunan Enis Destan, Trabzonspor’un hem geleceğe yönelik yatırımı olacak hem de hamle rotasyonunu genişletecek. Abdullah Avcı, daha evvel Altınordu’dan Cengiz Ünder’i Başakşehir’e getirmiş ve 1 sene sonra yaklaşık 15 milyon Euro’ya Cengiz Roma’ya gitmişti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Trabzonspor, Enis Destan’ı transfer etti için yorumda bulun

    Trabzonspor, Enis Destan’ı transfer etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trabzonspor, Enis Destan’ı transfer etti için ilk yorumu yapabilirsin.