Trabzonspor – Fraport TAV Antalyaspor maçı biletleri 26 saniyede tükendi

Spor Toto Muhteşem Lig Ahmet Çalık Dönemi’nin 34’üncü haftasında 76 puana ulaşan Trabzonspor, 35’inci haftada oynayacağı erken şampiyonluk maçı da olan Fraport TAV Antalyaspor maçı biletlerini satışa çıkardı. Şampiyonluğu ilan etmek için 1 puana gereksinimi olan bordo mavili ekibin taraftarları saatler öncesinden bilet gişesi önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

Trabzonspor’da 40 bin 782 biletin, 27 bin 958 adeti kombine olarak daha evvelce satıldığı için Antalyapor müsabakasında konuk tribünü dahil 12 bin 824 bilet satışa açıldı. Gişelerden ve Passolig’den saat 13.00’te satışa açılan biletlerin tamamı 26.83 saniyede tükendi. Trabzonspor, taraftarların ağır ilgisiyle bu dönem en süratli bilet satışı gerçekleştiren grup oldu. En ucuzu 500 TL’den satılan biletler için sabahın erken saatlerinde ilçelerden gelerek bilet gişesinde kuyruğa giren vatandaşlar, gişe önünde izdiham oluşturdu.

“HERHALDE 10 SANİYEDE BİTTİ”

Arkadaşları için bilet almaya çalıştığını söyleyen taraftar Gürkan Yayla, “İl dışından ve yurt dışından gelecekler olduğundan yoğunluk olacağı muhakkaktı. Vilayet dışından arkadaşlarıma bilet alacaktım. İnternetten biletin satışa çıkma saatine 13.00 demişlerdi. 12.59’da sayfayı yenilediğimde bitmişti. Herhalde 10 saniye içinde bitti, alamadım” dedi.

“SAKATLANABİLİRDİM”

Bilet gişesine bilet almaya gelen Soner Atmaca ise “Biletler tükendi. Engelli olduğum için maniyle bileti alabildim. Engelli biletleri yalnızca gişelerde satılıyor, öbür yerden alamıyorum. Bilet gişesin itiş kakış olduğu için sakatlanabilirdim. Tekrar de Trabzonspor için değer” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Trabzonspor – Fraport TAV Antalyaspor maçı biletleri 26 saniyede tükendi için yorumda bulun

    Trabzonspor – Fraport TAV Antalyaspor maçı biletleri 26 saniyede tükendi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trabzonspor – Fraport TAV Antalyaspor maçı biletleri 26 saniyede tükendi için ilk yorumu yapabilirsin.