Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu: Karakterimizle şampiyon olduk

Spor Toto Muhteşem Lig’de şampiyonluğa ulaşan Trabzonspor’da şampiyonluk kutlamaları İstanbul’da devam etti. Yenikapı Meydanı’nda toplanan binlerce Trabzonspor taraftarı, meşale, havai fişek ve tezahüratlarla şampiyonluklarını kutladı. Kutlamalara katılan Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, mikrofonu eline aldı ve taraftarlara seslendi.

Ağaoğlu, “4 sene evvel idareye geldiğimiz vakit sizler için çok güç olduğunu bildiğimiz bir şey istedik. 3 sene sabredin, 4’üncü sene bu ekibi ayakta alkışlayacaksınız dedim. Ve bugün biz burada, Trabzon’da, Bursa’da, Urfa’da, Diyarbakır’da, Almanya’da, Belçika’da, Fransa’da, İngiltere’de, Amerika’da bu kadrosu ayakta alkışlıyoruz. Sabrınız için teşekkür ediyorum. Farklılığımızı ortaya koyduk. Trabzonspor küllerinden doğdu dediler, ben de şunu söyledim; o ateş hiç sönmemişti. O ateş sönseydi şayet, bugün milyonlarca taraftar yıllarca sabırla bekleyen taraftarın sevdası sönmüş olsaydı, bugün bu beşerler meydanlarda, sokaklarda olmazdı. O içimizde sönmeyen ateş ve bizlere vermiş olduğunuz dayanakla, bizimle birlikte yan yana uğraş ettiğimiz için bugün bu noktadayız. Bugün grubumuzun şampiyonluğunu kutluyoruz. Bu şampiyonlukta en büyük hisse sahibi sizsiniz. Hepinize farklı ayrı teşekkür ediyorum. Sevincimizi doya doya yaşayalım. Eğlenelim, horon edelim, kolbastı oynayalım. Her türlü müzikle coşalım lakin lütfen bana kelam verin, hepinizden rica ediyorum; çoka kaçmayalım. Hiçbir halde kimseye toplumsal medya da dahil olmak üzere farklı bir tavır sergilemeyelim. Bugün bizim sevincimiz dünyanın dört bir yanında gıptayla izleniyor. Lütfen hiç kimsenin buna en ufak bir biçimde gölge düşürmesine müsaade etmeyelim. Öbür ekiplerin, rakiplerin tacizleri asla size yanlış bir şey yaptırmasın. Yalnızca kendi sevincimizi yaşayalım. Yalnızca kendi mutluluğumuzu yaşayalım. Kime sorarsanız herkes şunu söylüyor; en büyük biziz. Biz de şunu söylüyoruz; olabilirsiniz fakat biz farklıyız, biz Trabzonspor’uz. Başından beri söylüyorum; maç kaybedebilirsiniz, puan kaybedebilirsiniz, bunun telafisi var. Şampiyonluk bile kaybedebilirsiniz, önümüzdeki yıllardaki şampiyonluklar sizi bekliyor. Ancak şayet karakterinizi kaybederseniz, her şeyinizi kaybedersiniz, her şeyinizi. Bu karakterli ve dik duruşunuz hiçbir vakit bozulmasın. Sizden tek istediğim bu. Bizim sloganımız o vakit şu oluyor; farklıyız ve karakterimizle şampiyon olduk” diye konuştu.

“İşte taraftar, işte şampiyon” tezahüratlarında bulunan Trabzonspor Kulübü Lideri Ahmet Ağaoğlu, ayrıyeten taraftarlara “üçlü” çektirdi.

Real Madrid: Destansı bir çabayla finale!

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu: Karakterimizle şampiyon olduk için yorumda bulun

    Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu: Karakterimizle şampiyon olduk için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trabzonspor Lideri Ahmet Ağaoğlu: Karakterimizle şampiyon olduk için ilk yorumu yapabilirsin.