Trabzonspor’da tek maksat Şampiyonlar Ligi! Abdullah Avcı’dan yakın takip

Muhteşem Lig’de 38 yıl sonra şampiyon olan Trabzonspor, Şampiyonlar Ligi’nde kesinlikle kümelere kalmak istiyor. Play-off etabından turnuvaya başlayacak olan bordo-mavililer, ne yapıp edip takımını bu noktaya hazır hale getirmeyi hedefliyor.

Teknik yönetici Abdullah Avcı hem Lider Ahmet Ağaoğlu hem de yöneticilerle yaptığı görüşmelerde Devler Ligi’nde olmaları gerektiğini iletiyor.
Şampiyonluğun manalı hale gelmesi, Avrupa’da tanınırlığın artması ve ekonomik takviye için Şampiyonlar Ligi’nde kümelerde uğraş etmenin kıymetinin büyük olduğu kaydediliyor.Başkan Ahmet Ağaoğlu da bu mevzuda Abdullah Avcı’ya takviye veriyor. Tıpkı geçen dönem olduğu üzere takımın döneme hazır olması ve nokta atışı ataklar yapılması amaçlanıyor.

Son olarak 2011-12 döneminde Şampiyonlar Ligi’nde kümelerde yer alan Karadeniz takımı, 10 yıl sonra yine kümelere ismini yazdırmak istiyor. 

Şu anda adeta tatil yapmayan ve transfer çalışmalarını takip eden Abdullah Avcı daima bilgi alıyor. Öte yandan tecrübeli teknik adam mesleğinde birinci kere Şampiyonlar Ligi kümelerinde olmayı hedefliyor. Daha evvel Başakşehir ve Beşiktaş’ta Avrupa Ligi’nde uğraş eden Avcı, Şampiyonlar Ligi tecrübesini de tatmayı düşlüyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Trabzonspor’da tek maksat Şampiyonlar Ligi! Abdullah Avcı’dan yakın takip için yorumda bulun

    Trabzonspor’da tek maksat Şampiyonlar Ligi! Abdullah Avcı’dan yakın takip için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trabzonspor’da tek maksat Şampiyonlar Ligi! Abdullah Avcı’dan yakın takip için ilk yorumu yapabilirsin.