Trabzonsporlular şampiyonluğu Yenikapı Etkinlik Alanı’nda kutluyor

Gurbetçi Gençler ile Trabzon Dernekler Federasyonu ve bünyesindeki sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla Yenikapı Etkinlik Alanı’nda toplanan Bordo mavili taraftarlar şampiyonluğu doyasıya kutluyor. 

Sanatçıların da sahne aldığı Yenikapı Etkinlik Alanı’na formasını giyerek gelen 7’den 70’e Trabzonsporlular arasında yurt dışından katılanlar, ailesi ile gelenler ve engelliler de yer aldı.

TRABZONSPORLU TARAFTARLARDAN SAĞDUYU ÇAĞRISI

İstanbul Yenikapı’da şampiyonluğu kutlayan taraftarlar mutluluklarını dile getirirken, bundan sonra Trabzonspor’dan daha sıklıkla şampiyonluk beklediklerini, bunun için artık önlerinin açık olduğunu ifade ettiler.

Bordo mavi renklere gönül verenler, “Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray şampiyon olursa onlar da Trabzon’da kutlayabilir. Buyursunlar gelsinler. Hepimiz biriz, kardeşiz, biz ayrım yapmıyoruz” şeklinde konuştular.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Trabzonsporlular şampiyonluğu Yenikapı Etkinlik Alanı’nda kutluyor için yorumda bulun

    Trabzonsporlular şampiyonluğu Yenikapı Etkinlik Alanı’nda kutluyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Trabzonsporlular şampiyonluğu Yenikapı Etkinlik Alanı’nda kutluyor için ilk yorumu yapabilirsin.