Transferde son dakika! Trabzonspor’da İsmail Köybaşı sürprizi…

Trabzonspor’da sol bek arayışı sürerken bordo-mavililerin önceliği bu bölgeye yabancı bir isim almak. Birger Meling ve Dalbert üzere isimlere teklif götüren Bordo-Mavililerin, yeni yabancı kuralı nedeniyle bir de Türk oyuncuyla görüşme halinde olduğu kaydedildi. Bu futbolcunun ise İsmail Köybaşı olduğu bildirildi.

Sabah’ın haberine nazaran; Özgür statüde bulunan 32 yaşındaki Köybaşı ile teknik yönetici Abdullah Avcı’nın da bir görüşme yaptığı ve oyuncuya, “Seni takımda düşünüyorum. Bir yere gitme. Benden haber bekle” dediği öğrenildi. Bu nedenle Hatay, Rize ve Giresun’un tekliflerini beklemeye alan deneyimli futbolcunun da Trabzon idaresiyle 5 milyon TL’ye ön muahede yaptığı aktarıldı.

ÖMER ÜRÜNDÜL: KENDİSİNE YETERLİ BAKARSA ÇOK YARARLI OLUR

İsmail Köybaşı tecrübeli bir oyuncu. Hangi ekipte vazife aldıysa alana çıkınca elinden gelini ziyadesiyle yapar. Vakit zaman sakatlık sorunları yaşadı. Yurt dışında da La Liga takımlarından Granada forması giydi. Trabzonspor’da kendisine güzel bakarsa ve sakatlık sorunu çıkmazsa çok yararlı bir transfer olur.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Transferde son dakika! Trabzonspor’da İsmail Köybaşı sürprizi… için yorumda bulun

    Transferde son dakika! Trabzonspor’da İsmail Köybaşı sürprizi… için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Transferde son dakika! Trabzonspor’da İsmail Köybaşı sürprizi… için ilk yorumu yapabilirsin.