Tuğba Özerk’ten ‘Tosuncuk’ açıklaması: Temelsiz olduğu besbelli!

Nişantaşı’nda eşi Gökmen Tanaçar ile bir yer çıkışı görüntülenen Tuğba Özerk, geçtiğimiz günlerde çıktığı bir TV kanalında kötüleştiği imgeler hakkında konuştu.

“ÇOK DAHA AĞIR HASTALAR VAR”

Beyninde uygun huylu tümör olduğunu belirten müzikçi, “Şu an daha yeterliyim, ilaçlarımı alıyorum. Beyinde bir tümör var fakat düzgün huylu, şu an toparladık. Sıkı bir aylık süreç geçirdim” sözlerini kullandı.

Hakkında yapılan olumsuz yorumları kıymetlendiren Özerk, “Herkesin kendi yorumu. Gerçekler ortada, tabibim da zati gerekli açıklamayı yaptı. Hastalığı çok fazla büyütmeyelim bence. Çok daha ağır hastalar var, onlara ayıp olmasın” dedi.

“GERÇEK DEĞİL”

41 yaşındaki müzikçi, ‘Tosuncuk’ lakaplı Mehmet Aydın’ın parasını akladığı savları nedeniyle hakkında başlatılan soruşturmayla ilgili, yaşananların kendisini yıllardır takip eden takıntılı bir hayranının savları olduğunu savundu.

Tuğba Özerk, “Uzaklaştırma kararı aldık bu şahısla ilgili. Temelsiz olduğu besbelli esasen. Yapılan bir ihbardan ibaret. Gerçek bir şey değil” yanıtını verdi.

Kendisini ihbar eden kişiyi şikayet ettiğini lisana getiren müzikçi, “Bu ihbar olduğu için esasen gerçekliği olabilir mi? Davalar açıldı, süreçler başlatıldı. Hakkaniyetli bir ceza alacaktır diye düşünüyorum” yorumunda bulundu.

SAHNEDE DÜŞME NEDENİNİ AÇIKLADI

Yılbaşı gecesinde Antalya’da konser veren Tuğba Özerk’in sahnedeki hareketleri olay oldu. Hayranlarının çektiği imajların toplumsal medyada yayılmasının akabinde müzikçinin, sahneye sarhoş çıktığı sav edilmişti.

Gecenin ilerleyen saatlerinde Tuğba Özerk, istikrarını kaybedip, vokalistiyle birlikte yere düşmüştü. Popçu, çok konuşulan imgeler için Instagram hesabından açıklama yayınlamıştı.

“Hipofiz bezi makroadenomu tanısı konulan bir hastalıkla gayret etmekteyim. İlaç tedavim sürmektedir. Tümör nedeniyle görme alanı bozuklukları, bilişsel bozukluk (bilinç kaybı, senkop) riski altında bir hayatım var.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Tuğba Özerk’ten ‘Tosuncuk’ açıklaması: Temelsiz olduğu besbelli! için yorumda bulun

    Tuğba Özerk’ten ‘Tosuncuk’ açıklaması: Temelsiz olduğu besbelli! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tuğba Özerk’ten ‘Tosuncuk’ açıklaması: Temelsiz olduğu besbelli! için ilk yorumu yapabilirsin.