Tuna Kiremitçi: Evliliği sevmiyorum, saçma sapan bir iş!

Son olarak 2014 yılında nikah masasına oturduğu pilates eğitmeni Gamze Elgin’den 2019’da boşanan Tuna Kiremitçi, konuk olduğu programda tartışma yaratacak itiraflarda bulundu.

“EVLİLİK SAÇMA SAPAN BİR İŞ”

İki çocuk babası ünlü isim, aşklarının keyifli sonla bitmediği sorusuna, “Ben evlilik sevmiyorum. Açıkçası bu, evliliği sevmiyorum. Evlenecek olanların hevesini kıracak şeyler söylemek istemem artık. Baba olmak, çocuk sahibi olmak şahane bir şey. Evliliğin kendisi gayri insani bir şey esasen. Saçma sapan bir iş evlilik yani” cevabını verdi.

Kiremitçi, “Çocuk sahibi olmak, bir evlat yetiştirmek insanın nitekim yine doğmasına sebep olan bir şey. Bu yüzden minnettarım çocuklarımın annelerine. Allah ikisinden de razı olsun o çocukları bana verdikleri için. Evliliği sevemedim ben” tabirlerini kullandı.

“ROMANIMLA FEMİNEN TARAFIMI KEŞFETTİM”

‘Git Kendini Çok Sevdirmeden’ romanının 20’inci yılını kutladıklarını belirten 48 yaşındaki müellif, kitabı yazmasına neden olan etkenleri şöyle anlattı:

“Kitapta 14 yaşında bir kızı anlattım. Aslında görünüş olarak kendi kız kardeşimi yazdım. Biraz o, biraz ben. Yani sonuçta kahraman kız da olsa onun içini kendi iç dünyanla dolduruyorsun. Bu türlü hayatla tanıdığım kadınlarlakendi feminen tarafımı keşfetmek istemiştim aslında. Ve çok zevkliydi, kendi feminen ve kadınsı tarafımla tanışmak.”

Kiremitçi, “Bu kitap benim kendi kadınsı ve feminen tarafımı keşfetme yolculuğumdu. Bu da çok güzeline gitti okurların. Bir erkeğin bu türlü bir keşfe çıkmış olması… Benim için de çok zevkli bir deneyimdi” halinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Tuna Kiremitçi: Evliliği sevmiyorum, saçma sapan bir iş! için yorumda bulun

    Tuna Kiremitçi: Evliliği sevmiyorum, saçma sapan bir iş! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tuna Kiremitçi: Evliliği sevmiyorum, saçma sapan bir iş! için ilk yorumu yapabilirsin.