Türk hoş Gizem Emre, Alman futbolcu Christopher Lenz’le birlikte

Bundesliga takımlarından Eintracht Frankfurt’un sol kanat savunmacısı Christopher Lenz, gönlünü Türk sinema oyuncusu Gizem Emre’ye kaptırdı.

Ortak arkadaşları tanıştırdı

Bild’de yer alan habere nazaran 27 yaşındaki futbolcu Almanya’da 170 Milyon Euro gişe hasılatı yapan “Fack ju Göhte” sinemasının başrol oyuncularından 26 yaşındaki Gizem Emre ile ortak bir arkadaşları vasıtası ile tanıştı.

Münasebet Berlin’de başlamış

“Tanışmamızın akabinde çok çabuk biçimde anlaştığımızı fark ettik diyen” Lenz, bağlantılarının Union Berlin’den Frankfurt’a transfer olmadan evvel Berlin’de başladığını söyledi.

Birlikteliklerini fotoğrafla duyurdular

Birlikte bir konut tuttuklarını lakin alakalarını birinci defa birlikte oldukları bir fotoğrafla kısa mühlet evvel duyurduklarını belirten Frankfurtlu oyuncu, “Çok göz önünde olmayı istemiyoruz” diye konuştu.

Gizem Emre kimdir?

Berlin doğumlu olan Türk sinema oyuncusu Gizem Emre, Kreuzberg’de büyüdü. 17 yaşında bir ajansa müracaat yapmasının akabinde 2013’te birinci sinemasında rol aldı .Ancak tüm Almanya tarafından tanınması bir Türk kızını canlandırdığı Fack ju Göhte sineması ile oldu. Emre, sinemanın daha sonra çevrilen 2 ve 3. kısımlarında de yer aldı.

19 sinema ve dizide rol aldı

Türk oyuncu 2014 yılından bu yana da RTL’in ünlü dizisi Alarm für Cobra 11 Alman bir kızı canlandırıyor. Gizem Emre şu ana kadar 19 sinema ve dizide rol aldı.

Christopher Lenz kimdir?

1994 doğumlu Christopher Lenz, Hertha Berlin altyapısında yetiştikten sonra Monchengladbach altyapısına gitti. 2016’da Union Berlin’e geçen Lenz bir müddet kiralık olarak Kiel ekibinde forma giydi. 2021 yazında 5 milyon Euro karşılığında Union Berlin’den Eintracht Frankfurt’a transfer oldu. Sol bek olarak vazife yapan futbolcu, bu dönem Bundesliga’da 7 maçta baht buldu ve 1 asist yaptı.

HERKES MİSLİ.COM’DA SEN NERDESİN?

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. Türk hoş Gizem Emre, Alman futbolcu Christopher Lenz’le birlikte için yorumda bulun

    Türk hoş Gizem Emre, Alman futbolcu Christopher Lenz’le birlikte için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Türk hoş Gizem Emre, Alman futbolcu Christopher Lenz’le birlikte için ilk yorumu yapabilirsin.